Pettyna Pettyna komentáře u knih

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Na první pohled až absurdní dystopie, ale... jak moc je (ne)pravděpodobné, že když "dojdou" zvířata, tak kvůli zachování masného průmyslu budou na jatka posíláni lidé? Je to skutečně až taková fikce, že v dnešní době zvítězí byznys nad etikou? Jak málo stačí, aby se něco nemyslitelné ve společnosti stalo normou?

28.12.2022 3 z 5

Život na houpačce Život na houpačce Martina Kulhánková

Hlavní předností této knihy je autentičnost. Některé příběhy jsou hodně silné a osobní. Velké díky všem, co nám otevřeli svou duši.

27.11.2022 5 z 5

Ostrov žije Ostrov žije Veronika Opatřilová

K této knize mě nepřivedla ani tak náhoda, jako spíš osud. Děkuji za to!

02.01.2022 5 z 5

Nenávidím tě, neopouštěj mě! Nenávidím tě, neopouštěj mě! Jerold J. Kreisman

Příběhy pacientů prolínající se s teorií, která je samozřejmě důležitá a na místě, ale už se není tak čtivá (:

25.12.2021 4 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Neměla jsem velká očekávání a o to víc mě kniha překvapila, příjemně! Tento thriller je skutečně psycho :-) Pasáže, které zde někteří popisují jako zdlouhavé nebo nezáživné, naopak nádherně vystihují, co a jak lidé s agorafobií prožívají, čili ten koho zajímá psychologie, je jistě ocení. Na konci fajn akční scéna, nicméně nejlepší na celé knize je šokující zjištění ohledně života Anny.

07.08.2021 4 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Absolutní strop! Spisovatelská dvojice Lars Kepler nikdy nezklame, každý díl to jen a jen potvrzuje.

09.02.2021 5 z 5