PetraN17 PetraN17 komentáře u knih

Pokušení Pokušení Ivy Smoak

Nevím, chvíli mi to přišlo jako dort od pejska a kočičky..

07.03.2024 3 z 5

Carrie Soto se vrací Carrie Soto se vrací Taylor Jenkins Reid

Rozhodně doporučuji přečíst i těm, kdo tenisu zrovna moc nefandí…. vtáhne vás do děje tak, že máte pocit, jako že zítra můžete tenis sami komentovat :)))
Další krásná kniha od mojí oblíbené paní spisovatelky

01.03.2024 5 z 5

Půlnoc opět přichází Půlnoc opět přichází Dana Stabenow

Docela jsem se bála, jak bude série po devátém dílu pokračovat, ale není se čeho obávat. Opět díl, který musíte přečíst najednou, nejde odložit :))

24.02.2024 5 z 5

Závod s časem Závod s časem Lisa Regan

Další zajímavý a napínavý díl, kde se při vyšetřování případu únosu Josiina dvojčete Trinity dovídáme i útržky ze života původní rodiny.

24.02.2024 5 z 5

Klub nadějných žen Klub nadějných žen Elyssa Friedland

Trošku pomalejší rozjezd, nakonec ale celkem pěkné čtení. Dámy po čtyřicítce ještě stále mohou uskutečnit své sny, i když jsou v trochu jiné podobě :))

20.02.2024 4 z 5

Klíč odvahy Klíč odvahy Nora Roberts

Jsem ráda, že jsou u mě v knihovně ještě nepřečtené knihy od Nory Roberts, tyto minisérie mi vždy přijdou vhod :))). A pokud je v nabídce magie, tím líp .

15.02.2024 4 z 5

Bodyguardka Bodyguardka Katherine Center

Ani tentokrát jsem nebyla při čtení zklamaná :))

05.02.2024 5 z 5

Odhalení Odhalení Brianna Labuskes

Komu se líbil první díl, ať se určitě pustí i do druhé knihy. Dozví se nečekané věci.. :))

21.01.2024 5 z 5

Poslední svobodný miliardář Poslední svobodný miliardář Pippa Grant

Opět novodobá pohádka o Popelce, ale celkem vtipná a čtivá s velmi výjimečným psem :)))

16.01.2024 4 z 5

Tajemství luštitelky kódů Tajemství luštitelky kódů Sara Ackerman

Moc hezky napsaná kniha, krásné popisy prostředí, romantická linka i vyšetřování dvojnásobné vraždy. Děj knihy se odehrává ve dvou časových linkách, které se krásně propojí :))

14.01.2024 5 z 5

Chirurgova dcéra Chirurgova dcéra Audrey Blake

Velice zdařilé pokračování knihy V jeho stínu. Je až na pováženou, jak některé názory přetrvávají i staletí ..
Doporučuji :))

14.01.2024 5 z 5

Kdo seje do sněhu Kdo seje do sněhu Tina Harnesk

V těchto mrazech, které panují u nás se můžeme lépe vcítit do knihy ze severu :))
Ale opravdu je díky stylu psaní velmi snadné prožívat příběh s hrdiny, držet jim palce. A dozvědět se něco víc o sámské kultuře je také velice zajímavé. Doporučuji

12.01.2024 5 z 5

Než tě nechám jít Než tě nechám jít Kennedy Ryan

Celkem mě udivil komentář ke knize, proto se k Než tě nechám jít vracím. Mám pocit, že jsem četla něco úplně jiného. Erotickou knihou bych to opravdu nenazvala. Je to průřez manželstvím, které utrpělo velké ztráty a ukázka toho, jak se s danou situací vypořádává každý člen domácnosti odlišně. Někdy je potřeba se od sebe vzdálit, abychom se mohli zase najít

07.01.2024 5 z 5

VAMPS: Čerstvá krev VAMPS: Čerstvá krev Nicole Arend

Knížku jsem nejdříve odložila, ale napodruhé už se mi ji povedlo přečíst a bavilo mě to. Celkem se těším na další díl :))

07.01.2024 4 z 5

Povím o tobě hvězdám Povím o tobě hvězdám Edyta Prusinowska

V knížce jsou zpracována celkem těžká témata, přesto doporučuji k přečtení.

29.12.2023 5 z 5

Hra čísel Hra čísel Danielle Steel

Jedna z těch lepších Steelovek :)

06.12.2023 4 z 5

Nová naděje Nová naděje Margit Steinborn

Velice pěkné pokračování :))
Jsem zvědavá, jestli budou další díly, tento mi přišel ukončený. Tak uvidíme :))

05.12.2023 5 z 5

Láska v běhu Láska v běhu Suzie Tullett

Příjemná oddechovka ze života :))

02.12.2023 4 z 5

Slzy ostrý jak břitva Slzy ostrý jak břitva S. A. Cosby

Přečetla jsem již druhou knihu autora a smekám.

22.11.2023 5 z 5

Kéž bys tu byl Kéž bys tu byl Jodi Picoult

Další velmi povedená kniha od Jodi Picoult, doporučuji k přečtení i zamyšlení. Obojí jsem si velice užila :))

22.11.2023 5 z 5