petra3895 petra3895 komentáře u knih

Na počiatku bola bunka Na počiatku bola bunka Katharina Vestre

Pekne vysvetlená kniha o zrode človeka. Dokonca pútavo aj s rôznymi faktmi ktoré využijeme aj teraz. (ako napr. prečo rednú kosti)... Teším sa na ďalšie knižky od tejto autorky.

23.02.2021 5 z 5

Divoký květ Divoký květ Drew Barrymore

príjemná knižka na prečítanie pri káve či na terase alebo zabalená v deke pred krbom :) Drew odhaluje svoje pekné ale aj nepekné stránky otvorene a zábavne :) Taktiež som sa dozvedela veci z jej súkromia, ktoré som nevedela a ktoré ma prekvapili :)) Taká pohodovka ;)

11.12.2020 4 z 5

Čipkárka Čipkárka Laura Frantz

Dobre napísané, veľmi pekný príbeh, nie celkom predvídateľný čo sa mi veľmi páčilo, aj keď ku koncu možno čitateľ už trošku tuší kam sa autor uberá :)))

11.12.2020 5 z 5

Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! Sophie de Villenoisy

Prečítané veľmi rýchlo. Napriek téme je knižka vtipná a stránky mi ubiehali veľmi rýchlo, čo sa často nestáva. Príjemne ma prekvapilo, že sa so zaujímavými nestriedali žiadne nudné pasáže. :) Na takéto predvianočné/Vianočné čítanie celkom fajn. Človeka to naštartuje k niektorým krokom vo vlastnom živote :)

10.01.2020 5 z 5

Bridget Jonesová: Láskou šílená Bridget Jonesová: Láskou šílená Helen Fielding

odporúčam, aj keď miestami má dej trošku slabé miesta. ako oddychovka skvelé. kniha pobaví viacerými situáciami tak ako aj predošlé knihy ;)

26.11.2018 4 z 5

Lásk@ na prvý klik Lásk@ na prvý klik Rainbow Rowell

jedna z mala knih ktoru som nedala z ruky kym som ju neprecitala. doslova za dva dni precitana :)))
miestami velmi vtipna a napadita :)

Vánoce v Paříži Vánoce v Paříži Mandy Baggot

Pohodove citanie, no niektore pasaze ma sklamali..

04.10.2018 3 z 5

Magická džungle Magická džungle Johanna Basford

ako darcek vyborne, miestami nie vsetky kresby mi sadli, ale vacsina je krasna ako vzdy u J.Basford :)))

04.10.2018 4 z 5

Vánoce Vánoce Johanna Basford

tato kniha mi doplnila celu zbierku Johanny Basford a na vianoce jednoznacne boduje :)))

Ztracený oceán Ztracený oceán Johanna Basford

krasna napadita kniha :)

04.10.2018 5 z 5

Tajná zahrada: Pastelkou proti stresu Tajná zahrada: Pastelkou proti stresu Johanna Basford

asi najlepsia na trhu, uzasne variacie a hlavne detaily - nasla som sa v nej :)))

04.10.2018

Začarovaný les Začarovaný les Johanna Basford

velmi pekne, no chybaju mi mensie kvetinove casti ako v Tajemne zahrade :)))

04.10.2018