petra.vavru petra.vavru komentáře u knih

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Nevím proč, ale kniha se mi líbila. Už dávno nejsem ve věku cílové skupiny, milostné příběhy úplně nevyhledávám, přesto jsem nedokázala přestat číst a i nějaká ta slza ukápla.

12.01.2020 5 z 5

A pak už jen tma A pak už jen tma Petra Batók

Čtivá kniha se silným obsahem. Takovéhle publikace by měly být součástí prevence a možná i léčby závislosti. Jsou tu dobře vylíčeny dopady na jedince i rodinu a zároveň tu není ani stopa po planém poučování nebo moralizování.
Díky za e-knihu zdarma.

05.10.2019 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Po pročtení komentářů jsem se trochu bála množství postav, ale bylo to v pohodě. Nic se mi nepletlo, nemusela jsem se vracet. Kniha byla zajímavá a dobře se mi četla. Jen mi tam chybělo nějaké vyvrcholení, pointa.

09.07.2017 4 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Nejdřív jsem se nemohla začíst. Hlavní hrdinka mi navíc nebyla moc sympatická. Zhruba od poloviny děj dostal trochu spád a konec byl ... nečekaný. Jak už zde bylo zmíněno, leccos si domyslíte, ale všechno asi ne.

18.01.2020 4 z 5

Sbírka motýlů Sbírka motýlů Viktorie Besó

No, myslím, že jedna kniha od této autorky mi stačí. Styl psaní mi neseděl a ani to erotično pro mě povětšinou nebylo moc erotické.

20.05.2017 2 z 5

Instinkt dravce Instinkt dravce Thomas Enger

Sice jsem omylem sáhla po třetím dílu série, ale dalo se číst i tak. Krimi příběh dobrý, čtivý, napínavý, jen už začínám mít pocit, že všichni severští hrdinové detektivek mají nějaké psychické nebo alespoň rodinné problémy :-)
Přečtu si teď ty předchozí dvě knihy, aby mi došly skryté souvislosti.

24.07.2017 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Čtivá, napínavá.

09.07.2017 5 z 5

Odvrácená strana matky Odvrácená strana matky Monika Valentová

Knihu jsem dostala jako dárek, nejdřív se mi do ní nechtělo, ale pak jsem ji přelouskla za večer ve vaně. Krátké, celkem vtipné fejetony, měla jsem chuť číst další a další.

09.07.2017 3 z 5