Petra8619 Petra8619 komentáře u knih

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Moc se mi příběh líbí. A ty verše? Krása. Některé pasáže jsou zdlouhavé (stejně jako v televizní verzi), ale je jich málo. Ráda se k oblíbeným pasážím vracím. Škoda, že neumím tak dobře anglicky, abych mohla číst v originále. Protože každý překlad na mě vrhá trochu jiné pocity a jiný úhel pohledu. Nemůžu se rozhodout, který překlad je nejlepší

29.05.2018

Cirkus Humberto Cirkus Humberto Eduard Bass (p)

Díky seriálu jsem ji toužila přečíst. Jako v mála případech jsem ráda, že jsem nejprve viděla televizní verzi. Mohla jsem si tváře u postav snadněji představovat a v postavách jsem se neztrácela. Velmi pěkné

29.05.2018

Dáma s kaméliemi Dáma s kaméliemi Alexandre Dumas, ml.

Kniha, která se mi dobře četla. Konec mi však přišel zdlouhavý. Hezký smutný příběh.

Vaříme pro celou rodinu Vaříme pro celou rodinu Dagmar von Cramm

nevyužila jsem ji ještě. nemám rodinu :-) jinak velmi zajímavé provedení

14.03.2011 3 z 5

Zapékaná jídla Zapékaná jídla Šárka Vaiglová

nic moc.. mám ráda kuchařky s obrázky. tady jich je minimum...

14.03.2011

Rybaříci na Modré zátoce Rybaříci na Modré zátoce Karel Nový (p)

Máte děti? tak jim dejte tuto knihu. Nejkrásnější z mých vzpomínek!!!! Brečela jsem, když jsem četla. Dojetím. Velmi krásná kniha. Na autorovi jde vidět, že miluje přírodu a to přenese na děti. Dodnes přírodu miluji a vážím si ji.

Mrtvá a živá Mrtvá a živá Daphne du Maurier

zajímavá kniha. na chatě jsem ji přečetla jedním dechem za týden

Deník šílené nevěsty Deník šílené nevěsty Laura Wolf

knihu jsem si koupila v době přípravy na svatbu, abych se pobavila, že nejsem jediná šílená. Tahle nevěsta byla tak šílená, že jsem v půlce přestala číst :-(

14.03.2011 1 z 5