pepek pepek komentáře u knih

Smrt ve věži - Manuál k přežití katastrofy Smrt ve věži - Manuál k přežití katastrofy Petr Hájek

Jedna z nejlepších knih o současné politické situaci kterou jsem četl, pan Hájek vše krásně popisuje a mění úhel pohledu na dosavadní historii která vždy byla a bude poplatná svým režimům.

01.03.2017 5 z 5

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

Moc krásná kniha, nechápu že není v popředí hodnocených knih a nemá 100%

30.11.-0001 5 z 5

Jak jsme se stali kolonií Jak jsme se stali kolonií Ilona Švihlíková

Výborná analýza našeho polistopadového vývoje, paní Švihlíková jen krásně popisuje vše to proč jsme byli nyní zařazeni mezi rozvojové země.......jsme prostě kolonie !!!!!!

01.03.2017 5 z 5

Malý velký muž Malý velký muž Thomas Berger

Připomíná mi to styl Eskymo Welzla ovšm ne na severu ale na divokém západě !!

10.09.2011

Putin: Nezkreslená zpráva o mocném muži a jeho zemi Putin: Nezkreslená zpráva o mocném muži a jeho zemi Veronika Sušová - Salminen

Kniha je slaboučký odvar skutečné situace, autorka žije ve své bublině demokracie ve kterou zřejmě stále ještě věř í!!!! Kniha by se dala chápat možná jako slabá faktografie, rozhodně ne jako vystižení pravé politické situace v Rusku kteroužto se snaží kritizovat aniž by to porovnávala s mnohdy tristním stavem západních systémů. Kniha je určena těm co stále věří na demokracii, kdo má trochu pojem o skutečné politické situaci ve světě tak jsou to pro něj vyhozené peníze.

15.03.2017 2 z 5

Aeroplánem kolem světa Aeroplánem kolem světa Arnould Galopin

Jako kluk jsem tuto knihu celou přečetl a svým dobrodružným obsahem mě nadchla. Potom jsem o ni nešťastnou náhodou přišel a od té doby jsem na ni nikde nenarazil... Škoda, rád bych ji měl ve své knihovně !

10.09.2011

Turbina Turbina Karel Matěj Čapek-Chod

Moc dobře se to nečte, docela těžká kniha na čtení, je to psáno starší češtinou.

14.08.2011

Hodina mrtvých očí Hodina mrtvých očí Harry Thürk

Opravdu hezký válečný román který může směle konkurovat Remarquovým dílům.

30.11.-0001

Karpatská rapsódie Karpatská rapsódie Béla Illés

Hezká kniha pro ty co mají rádi obyčejné lidi a spravedlnost !

30.11.-0001 5 z 5