Aeroplánem kolem světa

Aeroplánem kolem světa https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73588/aeroplanem-kolem-sveta-73588.jpg 5 4 5

Román vycházel u nás v časopisu Dobrodružný svět ročník I.

Literatura světová , Dobrodružné

Vydáno: , Josef R. Vilímek

Un tour du monde en aéroplane , 1905

encyklopedie
23.09.2020 5 z 5

...nádherné vydání ....parádně zpracovaný ebook i s obrázky ....tohle je radost číst, tohle je radost koukat.......
100%

Gulbranssen
03.06.2019

Kdysi dávno (je mi 62), byla u nás doma od někoho půjčená. Vím, že jsem se od ní nemohl odtrhnout.... Úplně jsem na ni časem zapomněl. Nedávno se mně nějak vybavila část děje, ale nemohl jsem si vzpomenout ani na název, ani autora. Až na internetu... a je to ona. Z dnešního pohledu asi brak, ale přece jen bych rád do ní zase nahlédl, početl, koupil a třeba si ji někdy dal pod polštář - jako kdysi :-)

Jirka1521
11.08.2016

jako kluk jsem tuto knihu precetl nescetnekrat, je mi pres padesat a stale ji mam, je to hezka vzpominka, mohu jen doporucit

woodward
27.06.2015 4 z 5

Když mi bylo tak 10-12 let, přečetl jsem tuhle tlustou bichli několikrát a ani náhodou jsem se nenechal odradit svojí starší sestrou ani mým pozdějším švagrem, kteří mi tvrdili, že ti hrdinové jsou parta vrahounů, kteří kam přijedou, tam mordují domorodce jako na běžícím pásu. Pochopitelně měli pravdu, je to děsnej krvák, ale já to tenkrát miloval. Takže z nostalgie dám čtyři hvězdy.

pepek
10.09.2011

Jako kluk jsem tuto knihu celou přečetl a svým dobrodružným obsahem mě nadchla. Potom jsem o ni nešťastnou náhodou přišel a od té doby jsem na ni nikde nenarazil... Škoda, rád bych ji měl ve své knihovně !

cesty kolem světa

Autoři knihy

Arnould Galopin
francouzská, 1865 - 1934
Henry De La Vaulx
francouzská, 1870 - 1930

Kniha Aeroplánem kolem světa je v