Pejuška Pejuška komentáře u knih

Barvy naplnění Barvy naplnění Vina Jackson

Netuším jak to, ale tenhle díl mě bavil snad nejvíc. Jsem ráda, že to skončilo, jak to skončilo, jen oni dva do budoucna uvidí, zda to mezi nimi má smysl či ne. Dá se říct, že dějová linka propletená historií houslí mi přišla zajímavá, a dávala tomu určitý nádech. Ale jsem ráda, že už to nemá více dílů.

12.12.2017 5 z 5

Barvy dychtivosti Barvy dychtivosti Vina Jackson

Tak jsem úspěšně dočetla i druhý díl, nevím, který byl lepší. Summer je tak naivní a sobecká, stejně jako Dominik. Jediný Viktor má charakter, sice zvrhlý, ale má. Uvidím, jaký bude třetí díl....

28.11.2017 2 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Tahle knížka mě absolutně dostala, četla jsem ji na doporučení kamarádky, a musím říct, že to byla trefa do černého. Příběh je poutavý, snadno pohltí a hůře už pustí. Je strašné, co člověk všechno může a někdy i musí vytrpět, a jak si vytvoří vlastní únikovou cestu. Vážně vřele doporučuji.

10.11.2017 5 z 5

O čem sním, když náhodou spím O čem sním, když náhodou spím Andrej Babiš

Tahle kniha se mi líbila, sny nejsou špatné, určitě by šli některé zrealizovat. Nápady pana Babiše oceňuji, fandím mu.

03.11.2017 5 z 5

Dohazovač Dohazovač Jamie Ann Denton

Moc pěkná knížka, četla jsem na doporučení kamarádky, a nezklamala. Ani knížka, ani kamarádka :) čtivé, příběh má hlavu a patu, zápletka, a šok se léčí šokem = ideál

25.10.2017 5 z 5

Barvy smyslnosti Barvy smyslnosti Vina Jackson

Tak nějak nevím, jak knihu ohodnotit. V určitých chvílích se mi kniha i líbila, ale na druhou stranu mi přijde nechutná, každej s každým. Možná bych tuhle sérii ukončila již prvním dílem, kdy konec byl otevřený, a člověk si mohl sám domyslet, jak by to skončilo.

22.10.2017 3 z 5

Ďábel a Já Ďábel a Já Šárka Schmidtová

Uf, tak tohle byla opravdu náročná knížka, člověk se ze začátku musel vůbec donutit ji otevřít a pokračovat ve čtení. Nakonec teda 3 hvězdičky, jedna je za obálku, jedna je za to, že to vůbec někdo vydal a třetí, že se to od druhé čtvrtky dalo vcelku louskat. Znovu už ale nikdy!

18.10.2017 3 z 5

Pohanský kámen Pohanský kámen Nora Roberts

musím říct, že tenhle díl z celé trojky se mi líbil nejvíc. Ale celkově to byla úžasná série, tajuplná a zamilovaná

14.10.2017 5 z 5

Tato kniha byla povinnou četbou k maturitě, a nikdy bych si nepomyslela, že mě tak strhne.

08.10.2017 5 z 5

Zákon lásky Zákon lásky Anne Clinard Barnhill

Období Tudorovců jsme dost probírali ve škole v angličtině, což na jednu stranu bylo velmi přínosné pro tuto knihu, protože člověk věděl, o co tam jde, ale na druhou stranu to bylo i na obtíž, protože to člověka už nedokázalo tolik chytit. Knihu jsem dokonce musela v polovině odložit, abych se k ní po 2 měsících mohla vrátit a dočíst ji. Nicméně, tuto knihu doporučuji, protože anglická historie je nesmírně zajímavá, zvlášť tohle období.

08.10.2017 4 z 5

Věčná sláva Věčná sláva Michelle Moran

Tato knížka mě vělmi zaujala a pohltila. Bylo zajímavé číst, co vše se událo ve Francii, sledovat osudy hrdinky, a co vše musela vytrpět. Člověk jen žasne, jak lidé dokázali být krutí, a pořád jsou, bohužel i mnohem víc.

08.10.2017 5 z 5

Čas něhy Čas něhy Lenka Lanczová

Musím říct, že tahle knížka je moje srdeční záležitost, protože zatím v žádné jiné knížce jsem se ještě nenašla tak, jako v téhle.

06.10.2017

Šeptej do ticha Šeptej do ticha Lenka Lanczová

Tahle kniha byla moje první od této autorky, vůbec jsem netušila, že má nějaké pokračování, na to jsem narazila náhodně v knihkupectví. Nic méně musím říct, že celá tahle série se mi velmi líbila. Knížky jsem nenasytně hltala a hltám dál.

06.10.2017 5 z 5