pegasek pegasek komentáře u knih

Domluvený sňatek / Svatba místo pravdy Domluvený sňatek / Svatba místo pravdy Helen Brooks

To byla tak nadherna kniha,oba příběhy byli neskutečne.jedna z těch nejlepších harlequinek

25.01.2024 5 z 5

Dobrodruh a bohatá dívka Dobrodruh a bohatá dívka Christine Pacheco

Super oddechovka

24.01.2024 5 z 5

Horoucí srdce: Odkaz slečny Lízy / Neústupný manžel Horoucí srdce: Odkaz slečny Lízy / Neústupný manžel Peggy Moreland

Opravdu super čtení,maximálně doporučuji

23.01.2024 5 z 5

Prodej mi sen Prodej mi sen Leigh Michaels

Celá kniha byla velmi příjemná na čtení ,chvílemi i napínavá v tom jak to dopadne mezi bývalými manželi .velmi příjemné čtení -zadna nuda

22.01.2024 5 z 5

Letní touhy: Noční setkání / Kráska a rebel Letní touhy: Noční setkání / Kráska a rebel Jackie Merritt

Velmi příjemné oddechové cteni

21.01.2024 5 z 5

Manželova zlatíčka Manželova zlatíčka Bridget Asher (p)

Na mě celý příběh působil hodně silne emočně. Každá postava v této knize byla velice zajímava. Vlastně mám dost smíšené pocity, na jednu stranu byl Arti neskutečný proutnik a nadruhou stranu se,, díky,, tomu stalo spoustu pozitivních důležitých veci

20.01.2024 5 z 5

Večeře v Římě / Zásnuby v Monte Carlu Večeře v Římě / Zásnuby v Monte Carlu Lucy Gordon

Takové odpočinkové čtení,první příběh byl o dost zajímavější ,než druhý.oba příběhy mají šmrnc,který mnoha hazrlequinkam chybi

19.01.2024 4 z 5

Tam, kde je láska Tam, kde je láska Annette Broadrick

Moc fajn příběh se skvělou zapletkou

17.01.2024 5 z 5

Všechno nebo nic (I+II) Všechno nebo nic (I+II) Eva Urbaníková

Film je skvělý a kniha je ještě lepší -uplne jsem se do ní zamilovala.fim a kniha mi přijdou jako dva podobné příběhy,ale přitom tak rozdílné

16.01.2024 5 z 5

Vášeň po italsku / Přístav štěstí Vášeň po italsku / Přístav štěstí Tessa Radley

Skvělé oba příběhy, měli opravdu šmrnc

14.01.2024 5 z 5

Variace na lásku Variace na lásku Barbara Delinsky

No tahle kniha byla opravdu strašná nuda,začalobse něco dít snad až v poslední čtvrtině do té doby se celý děj strašně tahl

12.01.2024 2 z 5

Milenec z prvního patra Milenec z prvního patra Emma Darcy

Fakt super kniha, přečetla jsem jedním dechem. Pobavila me

11.01.2024 5 z 5

Manželství naoko Manželství naoko Hedwig Courths-Mahler

Knihy od této spisovatelky jsou jedinečné. Je to krásný příběh.

11.01.2024 5 z 5

McConnellova nevěsta McConnellova nevěsta Naomi Horton

Příběh mi přišel takový nemastný neslany

10.01.2024 2 z 5

Zatmění srdce Zatmění srdce Barbara Taylor Bradford

Že začátku jsem nevěděla kam příběhy dvou rozdílných kamarádek směřuje - přesto mi přišla kniha přišla zajímavá. Od chvíle kdy Clair zjistili rakovinu a Laure se přibližně ve stejné době rozpadlo manželství, protože se její muž zamiloval do jiného může, jsem od knihy nedokázala odejít. Zaver byl ocekavatelny. Celá kniha na mě hodně zapůsobila.

09.01.2024 5 z 5

V rytmu flamenka V rytmu flamenka Barbara McMahon

Španělska romance. Skvělé dva příběhy na jedno odpoledne :-)

07.01.2024 5 z 5

Láska s chutí makronky Láska s chutí makronky Sarah Vaughan

Wau, tahle kniha byla fakt skvělá. Líbilo se mi jak se průběhu soutěže vyvíjelo osobní příběhy postav

06.01.2024 5 z 5

Valčík v Tennessee Valčík v Tennessee Jackie Merritt

Byla to krásný příběh, nejvíc se mi líbilo to jiskření mezi hlavními postavami

02.01.2024 5 z 5

Terapie láskou Terapie láskou Matthew Quick

Kniha byla velmi zvláštní,je to vlastně příběh dvou lidí,které psychicky poznamenaji události ,které se každému z nich udaly v životě.oba chodí k terapeutovi.ve finále si vzájemně pomůžou udělat tečku za minulostí a začít společně znovu.film jsem neviděla.kniha se četla dobře

01.01.2024 4 z 5

Provdaná za nepřítele Provdaná za nepřítele Ann Major

Tak tomu říkám skvělý příběh, :-)

27.12.2023 5 z 5