Variace na lásku

Variace na lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35220/variace-na-lasku-35220.jpg 3 16 3

Ačkoliv Jim Guthrie toho slyšel o Rachel Busekové již mnoho, nic ho dostatečně nepřipravovalo na onu půvabnou flétnistku, jejíž něžná ženskost tolik kontrastuje - a současně i doplňuje - s ostře řezanými rysy jeho povahy. Soukromý vyšetřovatel Jim je unášen láskou i touhou ochraňovat tuto křehkou bytost a Rachel se na cestě do skutečného života vděčně a ochotně nechává provázet. Jakmile však pomine první vášnivé vzplanutí, Rachel pociťuje stále větší rezervovanost. Některé znepokojivé útržky vlastní minulosti zůstávají pro ni stále tajemstvím a brání jí uposlechnout hlasu srdce. Nechce-li riskovat ztrátu milovaného muže, zbývá jí jediné - odhalit pravdu o svém dětství...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub , Baronet , Euromedia

Variation on a Therme , 1986

pegasek
12.01.2024 2 z 5

No tahle kniha byla opravdu strašná nuda,začalobse něco dít snad až v poslední čtvrtině do té doby se celý děj strašně tahl

LenkaKa
26.11.2013 1 z 5

Mě to přišlo "romantický" až moc. Nakonec jsem to dočetla, ale spoustu stránek jsem jen přelétla, protože se nic nedělo. Je to už druhá kniha od téhle autorky, která mě moc nenadchla, tak už od ní asi nic číst nebudu.

kika 13
06.11.2012 4 z 5