pazizanka pazizanka komentáře u knih

Krev polobohů Krev polobohů Rick Riordan

Líbil se mi Magnus Chase, takže jsem zkusila i tuto sérii a mohu jedině doporučit. Je to příjemné pohodové počtení, které má spád, dobře se čte, hrdinové se svými schopnostmi jsou také fajn a prostředí je prostě vynikající.

04.05.2022 5 z 5

Čarodějův učeň Čarodějův učeň Otfried Preussler

Četla jsem již podruhé, poprvé někdy před 20ti lety. V té době se mi líbila kniha více. Nicméně i tak, pěkný temný příběh, kdy se postupně odkrývá tajemnství. Kniha se čte jedním dechem, pěkně poutavě napsané.

06.01.2020 5 z 5

Prastarý meč Prastarý meč Rick Riordan

Už dlouho jsem nečetla tak dobře napsanou knihu. Kupovala jsem jen dle recenzí a za mě doporučuji všem, kdo mají rádi humor alá avengers, bohy Thora, Lokiho apod. a děj, který umí překvapit.

26.11.2020 5 z 5

Amálie Zubatá a zloděj paměti Amálie Zubatá a zloděj paměti Laura Ellen Anderson

Pěkná knížka pro děti, čtu synovi před spaním a i mě se příbeh líbí.

20.07.2020 5 z 5

Zachrání doktor Proktor Vánoce? Zachrání doktor Proktor Vánoce? Jo Nesbø

První knihy se mi líbily více. První půlka knihy mě moc nebavila, potom už to bylo fajn.

20.05.2020 4 z 5

Jak vycvičit draka Jak vycvičit draka Cressida Cowell

Super knížka, zábavná, má spád, no prostě i jako dospělého člověka, který jí předčítá před spaním dítěti, mě baví.

05.04.2020 5 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Moc pěkně napsaná kniha, žádné nudné rozsáhlé popisování ničeho, mělo to spád. Pěkný příběh, výborné prostředí a vůbec nápad. Za mě povedená knížka.

15.04.2022 5 z 5

Amálie Zubatá a půlměsíční prázdniny Amálie Zubatá a půlměsíční prázdniny Laura Ellen Anderson

Pěkná knížka, synovi se líbila.

26.09.2020 5 z 5

Jak zradit dračího hrdinu Jak zradit dračího hrdinu Cressida Cowell

Tento díl mě bavil ze všech nejméně. Na mě se to zbytečně moc táhlo.

13.02.2021 3 z 5

Jak uchvátit dračí klenot Jak uchvátit dračí klenot Cressida Cowell

Moc pěkná knížka, od začátku poutavá, za mě jeden z nejlepších dílů.

03.11.2020 5 z 5

Jak uloupit dračí meč Jak uloupit dračí meč Cressida Cowell

Tento díl mi přišel slabší než ostatní. Hlavně začátek se vlekl, pak už to bylo fajn.

08.10.2020 4 z 5

Jak zamotat dračí příběh Jak zamotat dračí příběh Cressida Cowell

Tento díl se mi hodně líbil, jsem zvědavá na další.

20.07.2020 5 z 5

Jak se stát pirátem Jak se stát pirátem Cressida Cowell

Super, čtu synovo před spaním a samotnou mě to baví :)

02.05.2020 5 z 5

Paní půlnoci Paní půlnoci Judith Rumelt

Četla jsem od autorky všechny knihy a tato kniha je napsaná opravdu skvěle. Jediné, co mě moc nebavilo byl částečně konec, kde autorka rozepisuje emoční rozložení dvou hlavních postav. Konec mohl být prostě trochu kratší a ne tak natahovaný.

05.03.2020 4 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Pěkný povedený díl. Ikdyž musím říct, že předchozí díl, který je psaný ze dvou pohledů, se mi líbil více. Nicméně těch 700stran uteklo poměrně rychle.

17.01.2020 5 z 5