Jak uloupit dračí meč

V devátém pokračování Škyťákových dobrodružství na souostroví přišly zlé časy. Od té doby, kdy lesy na Berserkru lehly popelem, jako by byl celý svět zakletý. Draci se začali bouřit proti pánům. Vody zaplavily pole a odnesly celé vesnice. Ale nejhorší ze všeho je, že se vrátila čarodějnice Excelinora. Dokáže Škyťák najít Královy Věci, zvítězit v šermířské soutěži, a zabránit tak Alvinovi Proradnému stát se králem Zběsilého západu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326098/jak-uloupit-draci-mec-q82-326098.jpg 4.720

Škyťák Šelmovská Štika III. 9.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Brio

How to Steal a Dragon's Sword, 2011

Kniha Jak uloupit dračí meč

pazizanka
08.10.2020

Tento díl mi přišel slabší než ostatní. Hlavně začátek se vlekl, pak už to bylo fajn.

Pitíčko114
26.04.2019

Docela dobrá knížka.

Taťka Hraboš
04.04.2019

Nepřestávám žasnout nad fantazií autorky a jejími vypravěčskými schopnostmi. Kromě toho se – na rozdíl od prvních dílů, kde to ještě nebylo zjevné – jasně ukazuje, že množství dílů zdaleka není náhodné (nejsou to žádné přídavky, aby se z nápadu co nejvíce vyždímalo), ale že všechny díly jsou důmyslně propojeny, až vyústí do – doufám – velkolepého finále (v tomto ohledu mi tahle série připomíná jinou, mnohem známější sérii taktéž ženské autorky :-) ).

Elulilinka1
21.11.2018

Zajímavá kniha, u které jsem se místy hodně nasmála. :)