Jak uloupit dračí meč

Jak uloupit dračí meč https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326098/bmid_jak-uloupit-draci-mec-q82-326098.jpg 5 38 7

V devátém pokračování Škyťákových dobrodružství na souostroví přišly zlé časy. Od té doby, kdy lesy na Berserkru lehly popelem, jako by byl celý svět zakletý. Draci se začali bouřit proti pánům. Vody zaplavily pole a odnesly celé vesnice. Ale nejhorší ze všeho je, že se vrátila čarodějnice Excelinora. Dokáže Škyťák najít Královy Věci, zvítězit v šermířské soutěži, a zabránit tak Alvinovi Proradnému stát se králem Zběsilého západu?... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Brio

How to Steal a Dragon's Sword , 2011

Luigi1
15.03.2024 4 z 5

Začátek rozvláčný ale pak se to rozjelo

StateOliver
07.01.2024 5 z 5

Na knížce je super to, že tam začíná dračí povstání, a je to ještě napínavější než ostatní díly. Taky se mi na příběhu líbí další nové postavy jako je starý oceanodrakus Odinakel. V tomto díle se znovu objeví Alvin Proradný, ale nenudí mě to, protože autorce ještě nedošly nápady.

Medasek
14.09.2022 4 z 5

Kniha se pořád strašně dobře čte, ale přiznám se, že už se mi nelíbí směr jakým se příběh ubírá.

pazizanka
08.10.2020 4 z 5

Tento díl mi přišel slabší než ostatní. Hlavně začátek se vlekl, pak už to bylo fajn.

Pitíčko114
26.04.2019 3 z 5

Docela dobrá knížka.

Taťka Hraboš
04.04.2019 5 z 5

Nepřestávám žasnout nad fantazií autorky a jejími vypravěčskými schopnostmi. Kromě toho se – na rozdíl od prvních dílů, kde to ještě nebylo zjevné – jasně ukazuje, že množství dílů zdaleka není náhodné (nejsou to žádné přídavky, aby se z nápadu co nejvíce vyždímalo), ale že všechny díly jsou důmyslně propojeny, až vyústí do – doufám – velkolepého finále (v tomto ohledu mi tahle série připomíná jinou, mnohem známější sérii taktéž ženské autorky :-) ).

Elulilinka1
21.11.2018 5 z 5

Zajímavá kniha, u které jsem se místy hodně nasmála. :)