pavlinkaa pavlinkaa komentáře u knih

Psancem z donucení Psancem z donucení Ruth Langan

Takový milý příběh. Postavy příjemné, nechybí láska ani napětí, nepůsobí na mě přeplácaně. Moc pěkné čtení.

07.11.2017 5 z 5

Obuvníkova žena Obuvníkova žena Adriana Trigiani

Kniha mi dlouho ležela na poličce v knihovně a já se odhodlávala ke čtení. Nějak mě nezaujal název ani obálka, netušila jsem, co můžu čekat. Po přečtení musím říct, že to byla chyba, tak dlouho otálet. Příběh se mi opravdu moc líbil. Zamilovala jsem si Cira i Enzu a přiznám se, je to jediná kniha, která mě rozbrečela, ale opravdu rozbrečela. Za sebe řadím knihu mezi nejlepší a rozhodně doporučuji.

02.11.2017 5 z 5

Rosabela Rosabela Sylvia Andrew

Moc pěkný příběh. Nechybí romantika i napětí. Hlavní postavy příjemné. Opravdu moc hezké čtení.

19.10.2017 5 z 5

Černý rytíř Černý rytíř Tori Phillips (p)

U tohoto příběhu jsem se bavila. Nebudu komentovat rozmazlenou Bellu, ale líbil se mi nápad se strašením. Bylo to takové jiné .....

03.10.2017 5 z 5

Královská krev Královská krev Tori Phillips (p)

Hezký příběh. Hlavní hrdiny jsem si oblíbila.

26.09.2017 5 z 5

Nepravá dáma Nepravá dáma Tori Phillips (p)

Moc hezký příběh. Andrew byl opravdu miláček :)

26.09.2017 5 z 5

Milující tyran Milující tyran Renata Šindelářová

Zajímavé čtení, takové ze života.

19.09.2017 4 z 5

Tichý rytíř Tichý rytíř Tori Phillips (p)

Hezké, nenáročné čtení. Hlavní hrdinové příjemní.

15.09.2017 4 z 5

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Opravdu moc pěkná kniha, sice ten konec by mohl být lepší, ale určitě stojí za přečtení :)

16.08.2017 5 z 5

Bílá paní Bílá paní Adolf Brabec

Rod Rožmberků mě zajímá a proto mě i tato kniha pověstí bavila.

23.07.2017 5 z 5

Ve stínu černých ptáků Ve stínu černých ptáků Cat Winters

Kniha určitě stojí za přečtení, je zajímavá.

19.07.2017 4 z 5

Mateřský jed Mateřský jed Renata Šindelářová

Tento příběh se mi velice líbil, je to opravdu poučné a je to i tím, že jsem si prošla něčím podobným, jen teda ze strany tchána. Tchýně je naštěstí v pohodě. :) Čtení se mi líbilo, tuhle knihu by si měl přečíst každý jako varování. Mladí a staří by neměli bydlet společně, to nedělá dobrotu .......
Nikdy, ale opravdu nikdy nepochopím, jak se někdo může chovat takhle ke svým dětem.

15.07.2017 5 z 5

Zlomená pečeť Zlomená pečeť Andrew James Hartley

Opravdu zajímavý příběh, ale jak již psal rokofak, chybí jí to správné koření.

09.07.2017 3 z 5

I takový je život I takový je život Irena Brandejsová

Uf, to byla síla. Ze začátku mě čtení moc nebavilo, jsem zvyklá na romány od paní Lanczové .... No, myslela jsem si, že se budu muset do čtení nutit a ono ejhle po pár stránkách jsem zjistila, že nějaké nucení vůbec není třeba. Příběh mě tak zaujal, že jsem četla kdy jen to šlo. Bylo to smutné, Adéla mi byla sympatická i přes její tápání, nerozhodnost, rozmazlenost a mrzí mě, že jí nevyšel vztah s Patrikem. Ach jo, i slza mi ukápla. Určitě doporučuji k přečtení.

30.06.2017 5 z 5

Deváté nebe Deváté nebe Lenka Lanczová

Škoda že nejde dát víc hvězdiček, knihu musím zařadit mezi nejoblíbenější. Zuzana byla fajn holka, jen by mi k ní víc sedl Petr, ten mi byl moc sympatický. Michal na mě působil takovým klukovským dojmem k povaze Zuzany. Ale to nemění nic na tom, že to je super kniha :)

25.06.2017 5 z 5

Pár minut lásky Pár minut lásky Lenka Lanczová

Také mohu říct, že se mi kniha líbila. Bylo to příjemné čtení.

19.06.2017 4 z 5

Vdaná a svobodná Vdaná a svobodná Lyn Stone

Příběh to byl pěkný, jen mě Iana lezla na nervy. Všeho moc škodí.

11.06.2017 3 z 5

Nevěsta z Vysočiny Nevěsta z Vysočiny Lyn Stone

To bylo tak hezký .....
Příběh se krásně četl, vše tak příjemně plynulo, pořád se něco dělo. Z celé serie je tento díl, pro mne, nejlepší.
Hlavní hrdinové jsou sympatičtí, k Mairi bych možná nějaké malé výtky měla, ale Robert byl dokonalý. Nevím jak to paní Stone dělá, ale její muži jsou v příbězích k sežrání :)
Musím paní spisovatelku zařadit mezi své oblíbené, protože za sebe mohu říct, že její příběhy mě moc baví a řadím téměř všechny, mezi ty nejlepší Harlequinky

31.05.2017 5 z 5

Odkázané štěstí Odkázané štěstí Lyn Stone

To bylo moc pěkné čtení. Alan je takový miláček, kterého jsem si oblíbila hned na samém začátku. Knížečku určitě doporučuji k přečtení.

21.05.2017 5 z 5

Lazarovy ženy Lazarovy ženy Marina Lvovna Stěpnova

Knihu jsem s přemáháním dočetla, bohužel tento styl není pro mne. Mám jasno, ruské romány číst nebudu.

17.05.2017 1 z 5