Pavlarucka Pavlarucka komentáře u knih

Tajemství Temného dvorce Tajemství Temného dvorce Anthony Horowitz

Pan eliot, paní eliotová- naprosto nejlepší postavy :D Dala jsem to číst sestře a jsem ráda, že se jí knížka líbí stejně jako mě.

Milostné povídky Milostné povídky Hermann Hesse

Hledět na lásku s takovou úctou, někdy i sarkasmem. Tohle se nevidí jen tak. Knížka mě ohromila- a i když mi trvalo skoro tři měsíce ji dočíst, stále si pamatuju většinu povídek. Krásná kniha!

Krkavčí brána Krkavčí brána Anthony Horowitz

Už první stránka mě zaujala a nebylo tomu jinak v celé knize.Skvělá knížka, o tom, že jsou ještě další dvě jsem se dozvěděla nedávno, nečetla jsem je zatím ale chystám se. Jediná věc- ve věku 11 let naprosto soucítit s postavami, a číst tuto knihu desetkrát. Wíha, tohle je opravdu jedna z nejlepší knih, které jsem četla.

Artemis Fowl a atlantský komplex Artemis Fowl a atlantský komplex Eoin Colfer

Skvělá knížka, možná nejlepší ze série. Artemisovo "druhé já" Orion mě neskutečně pobavil, klusák nezklamal, vždy vše s vtipnou hláškou spravil a celkově zápletka je velice podařená!

06.06.2012 5 z 5

Artemis Fowl Artemis Fowl Eoin Colfer

Právě to leží na poličce vedle počítače, chystám se ji dát přečíst své mladší sestře. Artemis Fowl je neskutečně dobře udělaná postava- bohatý, geniální chlapec, který má i své mouchy a vnitřní boje, dobývá cizí tajné světy! Skvělé! A Myrta Krátká? S tou se sžije každý!.)

06.06.2012

Vetřelci Vetřelci E. E. Richardson

Naprosto skvělá knížka. Zprve jsem ji nevěřila, ale přesvědčila mě o opaku. Chvilkami jsem se opravdu bála a piznám se neměla jsem po přečtení opravdu hezké sny. Tak samo potvrdila i má maminka a sestra, které si to přečetly hned po mě. Ale jedna věc se mi tam příčí. Pro děti od desíti let? To si děláte srandu.:DD

09.02.2012

Dávné proroctví Dávné proroctví Paul Stewart

Znovu klasický návrch: Děti jedou do starého domu a vůbec se netěší. Ze začátku jsem byla nadšená, že to nebude jen obyčejné "dobrodružství" ale řádný příběh. To se boužel zkazilo v momentu, kdy se dostali naši hrdinové pod vodu. Nudné popisování a celkem nelogické jednání nenapravila ani zrcadlová konverzace a konec mě celkové dostal. Spisovateli se asi nechtělo, bylo to opravdu odfláknuté.

09.02.2012