Artemis Fowl a atlantský komplex

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Geniální zločinec Artemis Fowl je jiný – hodný, slušný a romantický… Je to choroba jménem atlantský komplex a souvisí s poruchou osobnosti. Ovšem v této podobě neumí bojovat s nepřátelskými roboty, kteří zaútočili na podzemní město Atlantis. Dokáže kapitánka Krátká získat zpět skutečného Artemise, jak jej známe z předchozích příběhů?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76754/big_artemis-fowl-a-atlantsky-komplex-puJ-76754.jpg 4.1138
Série:

Artemis Fowl 7.


Žánr:
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)
Originální název:

Artemis Fowl: The Atlantis Complex, 2010


více info...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha Artemis Fowl a atlantský komplex

mrník
11.07.2021

Během knihy jsem brečela....
Samozřejmě naprosto dokonalý další díl

RemiBlack
07.09.2017

Co říct? Orion! :D Ten byl dokonalý. Jeho (a Artemisovy) pasáže se mi líbily nejvíc. Části s Turnbalem mi připadly slabší, ostatně stejně jako s Opatem či Opal Koboi v minulých (a budoucím) dílech - jeden zločinec byl vykreslen jako geniální a ostatní nedosahují jeho kvalit... :) Taky mi trochu chybělo to "boom" na konec. Vždy se rozjíždí něco nového, něco, kvůli čemu přečtěte další díl hned, za každou cenu.. Zde jedna strana "prostě vyhrajte". Přesto jsem se na tento díl těšila snad od začátku série. Je skvělý, úžasný, výborný. Artemisovy myšlenkové pochody mě baví vždy, ale tady mají něco navíc: pohled ze strany, která nemůže ovlivnit situaci, bezmoc. No prostě doporučuju. :)


Ketesh
20.04.2017

Celou sérii jsem si velice oblíbila, přestože jsem ji četla ve věku, kdy pro mě už tak úplně určena nebyla. Knihy jsem četla velice ráda, všechny. Některé byli lepší, ty poslední o fous horší a víc melancholické, nicméně se od nich člověk skvěle odreagoval a příběh si užil. Všechny knihy tvoří ceněnou část mé knihovny a hned tak se jich nehodlám vzdávat.

Mako123123
01.08.2013

Artemisa mám rád ale toto bol zatial najslabší diel, taký infantilný a predvídatelný .... avšak stále čakám na 8.- poslednú knihu!!! Kde je!? Ved pred vyše 1,5 rokom to už bolo v anglicku tak kde je aspoň český preklad?! Už by sa konečne hodilo zistit ako to skončí, ved už pomaličky z toho vyrastiem :/ Posledný diel sa volá v originále: /AF and Last guardian/ (posledný ochránce), a ja na to netrpelivo čakám, i ked táto sedmička bola slabá.

KroelH
30.01.2013

Artemise zbožňuji, ale tenhle díl mě doslova unudil k smrti a v půlce jsem to bohužel musel vzdát. Kam zmizel Artemisův šmrnc a spád? Snad půlka se odehrává na jednom a tom samém místě... Pro mě velké zklamání...

Pavlarucka
06.06.2012

Skvělá knížka, možná nejlepší ze série. Artemisovo "druhé já" Orion mě neskutečně pobavil, klusák nezklamal, vždy vše s vtipnou hláškou spravil a celkově zápletka je velice podařená!

Layss
21.02.2012

Tato knížka už se mi opravdu moc nelíbila. Přála bych si, aby ta série už skončila, protože netuším, zda si koupím pokračování. Už je tam toho trochu moc.

kajisek
25.11.2011

dobrá kniha ale ty šifry jsem moc nechápala