Artemis Fowl a časový paradox

Artemis Fowl a časový paradox https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22238/bmid_artemis-fowl-a-casovy-paradox-rse-22238.jpg 4 199 14

Artemis Fowl série

Šestá kniha série Artemis Fowl. Tentokrát čelí Artemis Fowl svému prozatím největšímu nepříteli. Sobě samému! Artemisova matka onemocněla. To, co zpočátku vypadalo jako obyčejná chřipka, se náhle promění v nebezpečnou chorobu. Artemis se tedy rozhodne povolat na pomoc své přátele ze skřítkovského Národa a vydává se na cestu v čase s kapitánkou Myrtou Krátkou po svém boku, aby se utkal se svým mladším já a zmocnil se posledního vzácného hedvábného lemura sifaku. Jedině z jeho mozkomíšního moku lze totiž získat lék. Nenechte si ujít další strhující dobrodružství plné elfů, gnómských run a „dvou" mladých geniálních zločinců!... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Artemis Fowl and the Time Paradox , 2008

HAL
17.01.2022 2 z 5

Kopie Harry Pottera smíchaného s infantilním Jamesem Bondem.
Vhodné jen pro děti které jsou ještě příliš mladé na to aby četly onoho Harry Pottera, ale už tak staré že častěji mluví než zvrací.

Eeper242
16.09.2021 5 z 5

tento diel je fakt super.Je to o tom čo zbožnujem.
inak je dobrý a doporučujem ju :):):):)

mrník
11.07.2021 5 z 5

(SPOILER) Nejlepší díl série, jen škoda, že tam nebyla Minerva. Bylo mi líto Myrty, ale zato jsem ,,Artyho" chápala. Líbila se mi lehká romantická linka, a celkově mi byly všechny postavy simpatičtější.

MatoPalkes
27.01.2021 5 z 5

Ono sa to fakt velmi ľahko číta, super diel.

RemiBlack
03.09.2017 5 z 5

Přečteno za jeden den, pocity úžasné. :) Vzpomínky na tento díl byly dost slabé, takže mě druhé přečtení po třech letech mile překvapilo. Celý nápad jako obvykle skvělý, ze začátku jsem chtěla Artemise profackovat za, co provedl (bezmocné lomení rukama). I když to teda čtu podruhé, pořád mě to překvapuje znovu. U "romantické" scény jsem nejdřív překvapeně zírala, zbytek jsem přešla v úsměvu. V tomhle díle je dobře vidět ta změna chatakteru, kterou "Arty" prošel. Na Atlantský komplex se těším dvojnásob. :)

Ketesh
20.04.2017 4 z 5

Celou sérii jsem si velice oblíbila, přestože jsem ji četla ve věku, kdy pro mě už tak úplně určena nebyla. Knihy jsem četla velice ráda, všechny. Některé byli lepší, ty poslední o fous horší a víc melancholické, nicméně se od nich člověk skvěle odreagoval a příběh si užil. Všechny knihy tvoří ceněnou část mé knihovny a hned tak se jich nehodlám vzdávat.

dadu1688
17.02.2017 5 z 5

Zatím nejlepší kniha z řady o Artemisovi. Předešlý díl byl trochu vlažný, ale tohle byla zase pecka! :) Opět přečteno za den. :D

fristo
04.01.2017 4 z 5

Trochu som čakal Minervu, ale autor akoby na ňu zabudol. Snáď v ďalších dieloch.

Ema007
01.07.2016 5 z 5

Tohle byl jednoznačně můj nejoblíbenější díl Artemise Fowla! Skvělá knížka :)

Mako123123
09.01.2013 5 z 5

jedna z najlepších dielov o Artemisovi. mám rád tému cestovania v čase

Eleanorre
04.07.2012 5 z 5

Po niekoľkých mierne slabších dieloch prišlo toto ako blesk z neba jasného! Neskutočný časový paradox a do toho Artemis snažiaci sa ho nejako preľstiť... také ja môžem. Artemis nesklamal, autor popracoval... Po prvej časti jednoznačne môj najobľúbenejší diel.

Marki87
24.02.2012 5 z 5

I když už je to šestý díl v řadě, příběh opět nezklamal. Zajímavá zápletka a stále super humor ;o)

Layss
21.02.2012 3 z 5

Zápletka tohoto dílu zajímavá, takové docela sci-fi téma, ale stejně to nebylo tak dobré jako první díly...

Bordelka
30.11.-0001 3 z 5

Snad už jsem vyrostla z cílové skupiny, ale stejně jako u Svítání, když přeskočíte pár stránek, Artemis se chytne a nepustí...