Artemis Fowl a atlantský komplex přehled

Artemis Fowl a atlantský komplex https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76754/bmid_artemis-fowl-a-atlantsky-komplex-puJ-76754.jpg 4 151 151

Artemis Fowl série

Geniální zločinec Artemis Fowl je jiný – hodný, slušný a romantický… Je to choroba jménem atlantský komplex a souvisí s poruchou osobnosti. Ovšem v této podobě neumí bojovat s nepřátelskými roboty, kteří zaútočili na podzemní město Atlantis. Dokáže kapitánka Krátká získat zpět skutečného Artemise, jak jej známe z předchozích příběhů?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Artemis Fowl: The Atlantis Complex , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Artemis Fowl a atlantský komplex. Přihlašte se a napište ho.

mrník
11.07.2021 5 z 5

Během knihy jsem brečela....
Samozřejmě naprosto dokonalý další díl

RemiBlack
07.09.2017 5 z 5

Co říct? Orion! :D Ten byl dokonalý. Jeho (a Artemisovy) pasáže se mi líbily nejvíc. Části s Turnbalem mi připadly slabší, ostatně stejně jako s Opatem či Opal Koboi v minulých (a budoucím) dílech - jeden zločinec byl vykreslen jako geniální a ostatní nedosahují jeho kvalit... :) Taky mi trochu chybělo to "boom" na konec. Vždy se rozjíždí něco nového, něco, kvůli čemu přečtěte další díl hned, za každou cenu.. Zde jedna strana "prostě vyhrajte". Přesto jsem se na tento díl těšila snad od začátku série. Je skvělý, úžasný, výborný. Artemisovy myšlenkové pochody mě baví vždy, ale tady mají něco navíc: pohled ze strany, která nemůže ovlivnit situaci, bezmoc. No prostě doporučuju. :)

Ketesh
20.04.2017 5 z 5

Celou sérii jsem si velice oblíbila, přestože jsem ji četla ve věku, kdy pro mě už tak úplně určena nebyla. Knihy jsem četla velice ráda, všechny. Některé byli lepší, ty poslední o fous horší a víc melancholické, nicméně se od nich člověk skvěle odreagoval a příběh si užil. Všechny knihy tvoří ceněnou část mé knihovny a hned tak se jich nehodlám vzdávat.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Artemis Fowl a atlantský komplex v seznamech

v dalších seznamech2x