olcab olcab komentáře u knih

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

Trošku slabší jak první díl, ale opět poutavě napsáno.

17.06.2016 4 z 5

Věčná Ambra Věčná Ambra Kathleen Winsor

Četla jsem ji jako "náctiletá" a nesmírně mě zaujala a bavila. Mám ráda historické romány s rolemi žen, které se chovají jinak než by se "slušelo" na tu dobu, ve které žily.

27.05.2016 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Kniha šokující, úchvatná, drsná a přitom napsaná půvabným stylem. To snad ani není možné, co si ty děti musely vytrpět. Kniha zastupuje všechny emoce. Bude mi ležet velmi dlouho v hlavě.
Tak a teď se pustím do druhého dílu.

25.05.2016 5 z 5

Netvor Netvor Peter James

Knížka mě pohltila od začátku, velmi napínavá, s gradujícím závěrem. Můj nejoblíbenější autor.:-)

24.05.2016 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Tak jsem knížku dočetla se smíšeným pocitem. Poslední čtvrtina byla hodně přehnaná, byla jsem zklamaná. Oproti jiným knihám od této dvojice dávám jen 3 hvězdy. Jednoznačně nejlepší byl Písečný muž.

24.05.2016 3 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Vynikající kniha, psychologicky propracovaná. Autor si se mnou pěkně hrál, stále jsem tápala, kdo je pachatel. No a to nejlepší nakonec. Konec knihy jsem přečetla jedním dechem, rozuzlení příběhu bylo šokující. Těším se na další autorovu knihu.

04.05.2016 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Moje první kniha od tohoto autora dočtena, perfektní, žádné zdlouhavé vyšetřování, kniha měla spád a hlavně konec byl dokončen, vše vysvětleno na rozdíl od některých thrillerů a detektivek, kde se vše usekne na jednu stránku a konec. Těším se na další knížky od Chrise, mám koupenou celou jeho tvorbu. :-)

27.04.2016 5 z 5

Poprvé Poprvé Joy Fielding

Krásný příběh, pohltila mě od začátku. Zvlášť ten konec...dojímavé. Doporučuji.

21.04.2016 5 z 5