Odnikud Odnikud komentáře u knih

Saturnin se vrací Saturnin se vrací Miroslav Macek

Můžete zkusit malovat jako Rubens a třeba to bude vypadat jako od Rubense. Ale Rubens to nebude. Na humoru si cením originality. Tady jí nenajdete. Pouhý pokus si namastit kapsu.

16.12.2017 1 z 5

Podzemní město Podzemní město Karel Poláček

Velmi silná kniha, která je bohužel trochu mimo obecnou známost.

25.04.2016 5 z 5

Humorné příhody očima odvážného otce Humorné příhody očima odvážného otce M. M. Cabicar (p)

Zakoupení této knihy považují za jeden z největších omylů mého života! U některých historek se mi udělalo vyloženě nevolno.

06.03.2016 odpad!

Husákovy děti / Hřbitov prasátek Husákovy děti / Hřbitov prasátek Marcel Deli

Nejvtipnější kniha kterou jsem v poslední době četl. Vlastně jsou to dvě knížky tištěné zvratmo. Obě stojí za to. U obou jsem se smál nahlas.

28.09.2016 5 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Asi takhle. Pokud se hlouběji vyznáte v historii a v umění, možná vám tam některé záhady přijdou legrační. :-) Ale jinak je to slušně odvedené řemeslo.

28.09.2016 3 z 5

Ale, tak fajn. Vytištěné zápisky z blogu. Opakující se vtípky. Na jedno přečtení OK, ale jinak se už k tomu nevrátím.

06.03.2016 3 z 5

Idylky z pekla Idylky z pekla Jaroslav Hašek

Humor jak má být. Holt génius je génius!

06.03.2016 5 z 5

Draculův temný stín Draculův temný stín Miloslav Švandrlík

Něco lepší, něco horší. Pan Švandrlík byl ovšem střelec ze všech pozic, takže mu to nemám za zlé. :-)

19.04.2015 4 z 5