Odnikud Odnikud komentáře u knih

Saturnin se vrací Saturnin se vrací Miroslav Macek

Můžete zkusit malovat jako Rubens a třeba to bude vypadat jako od Rubense. Ale Rubens to nebude. Na humoru si cením originality. Tady jí nenajdete. Pouhý pokus si namastit kapsu.

16.12.2017 1 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Asi takhle. Pokud se hlouběji vyznáte v historii a v umění, možná vám tam některé záhady přijdou legrační. :-) Ale jinak je to slušně odvedené řemeslo.

28.09.2016 3 z 5

Husákovy děti / Hřbitov prasátek Husákovy děti / Hřbitov prasátek Marcel Deli

Nejvtipnější kniha kterou jsem v poslední době četl. Vlastně jsou to dvě knížky tištěné zvratmo. Obě stojí za to. U obou jsem se smál nahlas.

28.09.2016 5 z 5

Podzemní město Podzemní město Karel Poláček

Velmi silná kniha, která je bohužel trochu mimo obecnou známost.

25.04.2016 5 z 5

Ale, tak fajn. Vytištěné zápisky z blogu. Opakující se vtípky. Na jedno přečtení OK, ale jinak se už k tomu nevrátím.

06.03.2016 3 z 5

Idylky z pekla Idylky z pekla Jaroslav Hašek

Humor jak má být. Holt génius je génius!

06.03.2016 5 z 5

Humorné příhody očima odvážného otce Humorné příhody očima odvážného otce M. M. Cabicar (p)

Zakoupení této knihy považují za jeden z největších omylů mého života! U některých historek se mi udělalo vyloženě nevolno.

06.03.2016 odpad!

Draculův temný stín Draculův temný stín Miloslav Švandrlík

Něco lepší, něco horší. Pan Švandrlík byl ovšem střelec ze všech pozic, takže mu to nemám za zlé. :-)

19.04.2015 4 z 5