OnlineNuttelka

VýpověďVýpověďW. G. (pseudonym)

Tak zase jedna z těch povedených knih. Užila jsem si každou stránku, všechny jejich slovní přestřelky a kdy na sebe konečně vlítli, ale že to trvalo 2 roky?! A trochu pochybuju, takový alfa boss jako je Preston, že 2 roky s nikým nespal, to je trošku přestřelené :-) No dobře, hezká pohádka pro dospělé na tyto letní večery.

22.08.2020

Pamatuj na smrtPamatuj na smrtAleš Novotný

Tak tady autorovi tleskám!!! A ještě ke všemu, že je to kniha od českého autora, se dá srovnat s top knihami tohoto žánru.
Ano, i když nejste detektivové, tipnete vraha už někde v půlce knihy, ale to čtivosti knihy vůbec neubírá. Hltala jsem jednu stránku za druhou. Adam s Martinem jsou typičtí puberťáci, ale jako bráchové drží pospolu a jejich vztah s otcem, no, né jednou jsem měla na krajíčku ❤
Doporučuji všemi deseti a budu se těšit na další knihu.

31.03.2020

Americký princAmerický princSierra Simone

Já se prostě nepoučím a nepočkám, až budu mít všechny díly, moje trpělivost dostává zabrat :-) Jenže já se na Embryho tááák těšila a právem, asi jsem se do něj zamilovala ještě víc a teda, mockrát mi pro něj srdce zaplakalo, on je tak moc zamilovaný a obětavý, i když o sobě tvrdí jak je sobecký. Co si budeme povídat, je to zvrácený příběh, není to pro každého, ale asi jsem po těch všech erotických románech tak zblblá, že jsem asi taky už zvrácená, jelikož mě se to prostě líbí a nestydím se za to :-) Embry s Ashem, to jejich silné pouto ♥ Přeju si, aby nakonec skončili "jen" spolu, bez Greer. Greer mi v tomto díle docela vadila, kvůli ní je všechno vzhůru nohama a princ s králem mají jen problémy a překážky, všechno a všichni jim brání být spolu, naplno... A teda Abilene, to je pěkná sv... Potřebuju další díl!!!

17.10.2020

River WildRiver WildSamantha Towle

River Wild je ku*va dobrej !!!
Knihu jsem dala odpoledne na jeden zátah a moc krásný příběh. Carrie s Riverem mě moc bavili, jejich slovní přestřelky byly nejvíc, hlavně scéna s porodem :-) Oba si nesou své trýznivé osudy, které nikdo z nás nechce nikdy zažít, ani s tím přijít do styku (bohužel, děje se to a je to opravdu hrozné).
Rivera moc doporučuji k přečtení, za mě plný počet bodů :-)

13.11.2021

Tichá modlitbaTichá modlitbaAngela Marsons

Další díl s Kim a zase pecka, zase mě Kim převezla, tipovala jsem někoho jiného. Ale přebíhal mi mráz po zádech, když se na scéně objevil Symes. Další díly si budu dávat za odměnu, aby mi Kim zůstala co nejdéle :-)

07.03.2020

Bane: Prokletá láskaBane: Prokletá láskaL. J. Shen

Roman "Bane" mě fakt bavil... Trošku jsem se obávala, o čem kniha bude, když Bane nepatří do čtyřky "HotHoles", ale předčila má očekávání. Je to zmetek jako všichni ostatní :-) A když se takový chlap zamiluje, to se pak dějí věci ❤
Jesse - pro ni mi pukalo srdce, čím vším si musela projít, co ji vše L.J. hodila na bedra. Smutný příběh, ale jako královna tasila meč a díky Romanovi se všemu a všem postavila se zdviženou hlavou a naše srdce opět plesají nad krásným dojemným koncem ❤

15.09.2020

Na druhý pokusNa druhý pokusT. L. Swan

Teda... To byla emoční jízda... Jak jsem předpokládala, Tristan je prostě úžasný, neuvěřitelný a abych se přiznala, jeho vztah s kluky mě chytil za srdce úplně nejvíc, než vztah s Claire. Claire jsem i chápala, ale jak začala moc přemýšlet, mé sympatie k ní šly lehce do kopru :-)
Moc krásný příběh, smála jsem se i brečela, a myslím si, že Tristan zůstane mým favoritem z bratrů Milesů... no, uvidíme :-)

02.10.2021

Gump – pes, který naučil lidi žítGump – pes, který naučil lidi žítFilip Rožek

Dlouho jsem se knize vyhýbala, jak na mě skákala na každém rohu, dost mě to odrazovalo. Nyní jsem zvolila audio verzi a myslím, že díky Trojanovi jsem si Gumpa užila mnohem více, než když bych ji "jen" četla. Trojan úžasně vdechl Gumpovi život a všechno jsem s ním prožívala. Hodně se mi svíralo srdce a přiznávám, navnadilo mě to i na film. A píseň taky miluju, ta se moc povedla :-)
(Audiokniha)

Duch domu AshburnůDuch domu AshburnůDarcy Coates

Tak jsem také konečně podlehla mánii Darcy Coates a vrhla se na první díl "Strašidelných domů". Začala jsem číst večer v posteli a to byla chyba :-))) Moje vesměs první seznámení s duchařinou a já byla poprděná strachy tak, že jsem v půlce knihu zaklapla a dočetla až ráno za světla :-))) Samozřejmě to vše beru ze strany fikce a neřeším, zda je to uvěřitelné či ne. Svůj účel to splnilo a další díly budu číst s odstupem, abych nezešílela strachy a normálně si i v noci došla na záchod :-) Ano, jsem bábovka, na horory nekoukám a toto je můj vrchol "strašení", i když pro někoho je to třeba jen procházka růžovou zahradou :-)))

NabíječNabíječAlice Clayton

Jedním slovem - božííííí! :-) Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla... Chytla mě hned od začátku a nepustila až do konce, bavila jsem se, knihu jsem si fakt užila a vřele ji doporučuji. Zmíněné přezdívky ve mně asi zůstanou ještě dlouho :-D

08.05.2014

Ďábelské hryĎábelské hryAngela Marsons

Jo, tak Kim Stone mě fakt baví. Jsem zvědavá, jak se ještě bude postupně vyvíjet a vypořádávat se se svou minulostí.
A teda Alex, to bylo sousto, nesnášela jsem ji snad od její první věty, brrrr... Doufám, že se se sociopatem nikdy nikde nepotkám. Já bych Teda poslechla a hodně rychle od něj utíkala pryč.

24.10.2019

OnOnElle Kennedy

Nevím čím to, ale příběhy dvou kluků mě dojímají a Ryan s Jamiem nejsou výjimkou, oba dva jsou k pomilování :-) Knihu jsem slupla za odpoledne a hned se vrhnu na pokračování. Sexuální scény sedly jak prdel na hrnec a já smekám pod touto spisovatelskou dvojkou.

08.11.2019

Klikatá cestaKlikatá cestaBrian Freeman

No to snad ne... bohužel se mé podezření potvrdilo a strašně mě za Frosta už teď bolí srdce :-( Ale i tak, to jako vážně??? Briane, co nám to děláš? Já věděla, že mám počkat, až bude další díl, takhle se užeru a navíc, když na pokračování prý teprve pracuje. Frost je prostě top, Shack je třešničkou na dortu a já prostě potřebuju pokračování!!!

19.06.2020

Alfa samecAlfa samecVi Keeland

Tak to mě bavilo moc :-) Drew s Emerií super dvojka, užívala jsem si každou stránku, zařazuji mezi skvělé oddechovky, u kterých jsem se dost nasmála jako u Nabíječe a Zapletenýho :-) Už se těším na další knihu od autorky...

19.04.2018

Námi to končíNámi to končíColleen Hoover

Jsem úplně rozhozená...
Domácí násilí je něco opravdu strašného :-(

Ale nemůžu si pomoct, mé srdce pláče pro Ryleho, proč musí být Ryle takový...
Úžasný, krásný, úspěšný, milující muž, proč se to muselo stát, proč proč proč? Plakala jsem s ním, plakala jsem s Lily, chtěla jsem, aby to dopadlo jinak, aby Ryle byl jiný... (i když jsem asi jediná a opravdu to chápu, proč se tak Lily rozhodla, kéž by takových žen bylo více)...

Colleen ty mi dáváš, ale díky tobě jsem pochopila, jak se takové ženy cítí, jak je to opravdu těžké.
Copak na nás vybalíš příště?

05.01.2019

Na obtížNa obtížColleen Hoover

Tak toto je zase úplně jiná Colleen, neustále mě překvapuje. Vůbec jsem nevěděla, co mám nyní čekat za pointu, ale kniha se mi moc líbila (jen ten překlad do CZ je zas trošku z cesty). Pro Merit mě místy bolelo srdce, cítila jsem s ní, slzu uronila a jsem ráda, že se rodinné vztahy aspoň trošku napravily, jinak by mi asi taky z toho všeho "hráblo".
Je zde zmíněno mnohem více aktuálních témat, za mě určitě doporučuji, jako vždy, Colleen děkuji za tebe :-)

28.05.2019

Vicious: Divoká láskaVicious: Divoká láskaL. J. Shen

Zlobivý, moc zlobivý Vicious... ale i tak ho milujeme :-) Chová se fakt jak kretén, občas i ta dlaň mě zasvrbila, že bych mu jednu ubalila, ale hned na to bych s ním do postele skočila taky :-)))
A po dlouhé době jsem se zamilovala i do obálky knihy.
Em mi byla sympatická a moc jsem jim držela palce, aby se navzájem nepozabíjeli.
A teď čekat na další díl až do jara...

18.10.2019

MyMyElle Kennedy

To bylo boží, miluju Ryana s Jamiem ❤️ Ti dva mě opravdu vzali za srdce...
A teď si musím dát rereading WAGs, nedokážu se s kluky rozloučit, i když už jen jako ve vedlejší roli.
A fakt nesnáším homofoby.

09.11.2019

ModráModráLucy Clarke

Musím říct, že mě tato spisovatelka fakt baví, Poslední nádech super a teď Modrá. Stíny nad zálivem si nenechám též ujít...
Jak už je tu zmiňováno, popis přírody, Modré, cestování... člověk by s chutí též vyrazil cestovat, plachtit se, zažít pocit bezstarostnosti... A hlavně vidět krásy naší planety.
Děj mě vtáhl hned od první kapitoly a celkové rozuzlení mě tedy překvapilo. I slzu jsem uronila.
Za mě palec nahoru a doporučuji.

28.11.2019

Cítit znovuCítit znovuMona Kasten

Krásně dojemný příběh, Isaac je zlatíčko, okamžitě jsem si ho zamilovala a chtěla bych ho domů :-) Na Sawyer jsem začala nadávat, když mu začala ubližovat, slova raní nejvíc, i když chápu její rozpoložení, ale jak to v těchto knihách bývá, samozřejmě víme, jak to všechno dopadne a já nemám co vytknout... A už se těším, až vyjde další díl, koukala jsem, že jich je celkem 5 a doufám, že je u nás všechny vydají. Romantičky směle do toho :-)

15.03.2020

Pravda, nebo ležPravda, nebo ležColleen Hoover

(+ SPOILER) Pravda nebo lež?
To si každý musí zodpovědět sám a na jakou stranu se přikloní...
Dávám o jednu hvězdičku méně z důvodu, že mě konec až úplně nešokoval, tak nějak jsem to čekala. Jediné, z čeho mi stály chlupy hrůzou, byly popisky z Veritiny biografie, jak se snažila holčičkám ubližovat a totální absence lásky k nim. Úplně mi to trhalo srdce. A samozřejmě otázka na místě - Pravda nebo lež?
Lowen mi přišla taková nemastná neslaná, ničím mě neuchvátila. Jeremy měl můj obdiv, tohle bych asi na jeho místě psychicky nezvládla. A Verity, prostě manipulátorka... Ale taky nechápu, jak se jí dařilo takovou dobu obelhávat doktory a předstírat, tohle mi přišlo trošku přitažené za vlasy.
Ale jak už několikrát zaznělo, kniha je velmi čtivá a každý si svůj závěr musí udělat sám, já se přikláním k tomu, že Verity je prostě mrcha, dopis nedopis...

08.07.2020

Oběť bez tvářeOběť bez tvářeStefan Ahnhem

První seznámení s Fabianem a vůbec to nebylo špatné, jednu hvězdu si schovávám pro další díly. Jediný problém jsem měla s orientací všech jmen, občas jsem se už ztrácela v tom, kdo je kdo...

26.07.2020

V pokušeníV pokušeníJ. D. Hawkins

Jedna hvězda navíc za obálku :-) Jinak nic nového, stejná šablona, všichni víme, jak to dopadne. Ale Wyatta jsem měla radši než Melinu :-) Jednohubka na odpoledne co neurazí a ani nenadchne...
No a teda "prcina - prcinka", to jako vážně?! Úplně mi to trhalo uši :-)))

18.08.2020

Nelituju ničehoNelituju ničehoColleen Hoover

(+ SPOILER) To jsem potřebovala, knihu, která nepustí a musíte ji přečíst na jeden zátah. Collen je prostě sázka na jistotu. Strašně moc jsem s hlavními "hrdinky" soucítila, jak s Morgan, která je věkově jako já, tak i s Clarou.
Už někde na 60. stránce, když Clara řekla, že je Morgan "předvídatelná" a ji to hodně ranilo, už i to jsem obrečela, jelikož nikdo nechce mít ve 34 letech stereotypní a předvídatelný život. Bohužel, pak se stane tragédie a už se frčí z jedné emoční dráhy (Morgan), na druhou (Clara) a pak i na třetí (Jonah). U všech třech mi pukalo srdce, pobrečela jsem si a jsem ráda, že všichni, přes veškeré souboje, našli svůj "happy end", i když jim ti nejbližší hodně ublížili. A Miller, to je sladká třešnička na dortu, mladý, ale skvělý, láska je prostě mocná čarodějka, v jakémkoliv věku ️
Collen, opět skvělé a už se moc těším na další knihu.
PS: Moje mamka mě také měla v 17ti letech, mně je teď 35, takže je mi to věkově dost blízké :-)

17.01.2021

Dívka beze jménaDívka beze jménaLisa Regan

I druhý díl je velmi čtivý, Josie je skvělá vyšetřovatelka, i když na úkor svého soukromého života. Jednu hvězdu opět ubírám za častou překombinovanost a těžko uvěřitelných náhod. Každopádně určitě budu v sérii pokračovat, když u nás bude vycházet a moc držím palce Noahovi :-)

06.07.2021

Jednou za životJednou za životT. L. Swan

Ale jo, dávám plný počet :-) Kniha na dovolenou jako stvořená. Opět taková pohádka pro dospělé, ale s tím do těchto knih jdu. Oba dva se tedy chovají jako tvrdohlavé a hádavé děti, ale i jsem se opravdu pobavila, hlavně při jejich kempování :-))) Jen tedy rozuzlení, jakože "detektivní" zápletky, je opravdu přitažené za vlasy, to bylo až úsměvné. Každopádně kniha je velmi čtivá a už teď se těším na Tristana.

27.09.2021

Přiznat vinuPřiznat vinuMartin Goffa

(+ SPOILER) Mé první seznámení s autorem a už teď vím, že budu řadit mezi povedené série, u kterých se vůbec nebudu rozmýšlet, zda stojí za přečtení (poslech) či ne.
Marek Vráz a vyšetřování ztracené dívky mě vtáhlo hned od první kapitoly a nepustilo, dokud jsem neposlechla celý díl naráz. Překvapilo mi, že rozuzlení a "přiznání viny" došlo až po 22 letech, bylo to napínavé a konec smutný. Hodně mě bavil návrat do "devadesátek", co tenkrát frčelo, co se dělo, hezká nostalgie :-)
Určitě se těším na další díly.
(Audiokniha)

05.11.2021

Dívka, již jsi tu zanechalDívka, již jsi tu zanechalJojo Moyes

Zase něco úplně jiného a zase super, i když tedy Němce nesnáším ještě víc než předtím... Sophie i Liv jsem strašně moc fandila a jen jsem se bála, aby mi Jojo nepřipravila smutný konec a opět nezklamala! :-) A opět jsem brečela jak želva :-) Jsem strašně smutná z toho, jak se s lidmi zacházelo za války a ani si nedokážu představit, jak to bylo kruté a strašné :-( A teda Paul má u mě plný počet bodů!!! :-) Opět knihu moc moc doporučuji a těším se na další, která u nás od Jojo vyjde...

08.11.2015

Defy: Nebezpečná láskaDefy: Nebezpečná láskaL. J. Shen

Tak to bylo dosti žhavé a to já ráda :-)
Ale uznejme, že v dnešní době kluk v 18ti letech určitě nesní o tom, že se už usadí a bude jen s jednou ženou. Ale strašně mě to bavilo, slupla jsem to jak malinu a teď netrpělivě budu vyhlížet balíček z Knižního klubu, kde na mě bude čekat Vicious :-)

07.10.2019

Nesnáším těNesnáším těVi Keeland

To bylo krásně roztomilé :-)
Charlotte si hned oblíbíte a Reeda také, je to dvojka k pohledání, moc jsem si jejich příběh užila.
Výborná oddechovka, i slzu dojetím jsem uronila.

05.12.2019