nursejane nursejane komentáře u knih

Audio kniha mě opravdu bavila :-)

27.06.2017 4 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Hodně drsná a místy jen pro silné žaludky, ale přečtena jedním dechem, doporučuju!

05.03.2017 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

I bez Harryho se mi knížka moc líbila. Kromě pohádek jsem přečetla všechny knihy tohoto autora a vždy jsem byla spokojená až nadšená :-)

13.02.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Začátek pomalý a rozvleklý, ale konec mnohem lepší, celkově se mi to líbilo.

13.02.2017 3 z 5

Kožené srdce Kožené srdce Dominik Dán

Právě dočteno, a opět nezklamalo. Všechny knihy čtu v originále a čtou se dobře a pár jsem poslouchala jako audioknihy a super. Právě se chystám číst 23. knížku Smrť na druhom brehu, a pak budu netrpělivě čekat zda vyjde něco dalšího, protože za poslední rok co tohoto autora hltám si nedovedu představit, že bych se z jeho hlavními hrdiny už měla rozloučit :-)

13.02.2017 5 z 5

Popel všechny zarovná Popel všechny zarovná Dominik Dán

Moje třetí kniha tohoto autora a rozhodně ne zklamání :-)

18.04.2016 4 z 5

Básnik Básnik Dominik Dán

Moje první kniha Dominika Dána v audio verzi mě velmi bavila a "prečtenou " jsem ji měla v rekordním čase:-) Už se těším na další :-)

18.04.2016 5 z 5

Bestie Bestie Dominik Dán

Audio kniha ve slovenštině mě velmi bavila, byla to už má čtvrtá a rozhodně ne poslední :-)

18.04.2016 5 z 5

Kříž u potoka Kříž u potoka Karolina Světlá (p)

Knihu jsem četla jak povinnou četbu na střední škole před mnoha lety a přečetla jsem ji za víkend a moc se mi líbila.

07.01.2016 5 z 5