noni noni komentáře u knih

Co nám tělo říká - aneb Po stopách nemocí Co nám tělo říká - aneb Po stopách nemocí Miroslav Hrabica

Přínosná kniha, velmi mě oslovila. Ráda do ní nahlížím a musím říct, že souvislosti s duchovní příčinou mi sedí.
Je to o přístupu, jak nahlížíme na život, z kolika různých úhlů a jestli jsme ochotni připustit, že si za některé nemoci můžeme sami. Stojí za to, dát si prostor k zamyšlení. Pokud spojitosti zapadají, je možné pomocí dobrovolných rozhodnutí a změn v náhledu na sebe a své postoje ( především k sobě ), najít i cestu, jak se uzdravit.

14.07.2023 5 z 5

Tarotové karty moderních bohyň Tarotové karty moderních bohyň Cecilia Lattari

Za mě úžasné karty. Velmi ráda je používám jako přátelskou podporu a analýzu na své cestě životem. Karty mě zaujaly jednoduchostí a svým náhledem. Ilustrace jsou jasné a barevné, prostě krásné.
Je to můj názor, můj uhel pohledu.. každý si jdeme za tím, co je nám blízké a s čím rádi vedeme vnitřní dialog.
Tímto komentářem bych autorkám chtěla vyjádřit své poděkování za povedené dílko.

14.07.2023 5 z 5

Ženy, které jedí ve svitu Luny Ženy, které jedí ve svitu Luny Anita Johnston

Výborná kniha pro všechny ženy, které chtějí objevovat své ženství a přejí si naslouchat své vlastní jedinečné moudrosti. Kniha mě velmi oslovila a pomáhá mi s odhalováním vlastní duše. Rozhodně stojí za přečtení a zamyšlení.

08.02.2020 5 z 5

Myslet srdcem: Psychedelická cesta Latinskou Amerikou Myslet srdcem: Psychedelická cesta Latinskou Amerikou Jitka Juliet Navrátilová

Dlouho jsem hledala a našla. Za mě úžasná kniha o hledání cesty k sebepoznání. Přečetla jsem mnoho knih s touto tématikou, ale kniha "Myslet srdcem" mě oslovila nejvíce.

27.07.2019 5 z 5

Temné matky a jejich dcery Temné matky a jejich dcery Lucie Jandová

Za mě přínosná kniha, která mi pomohla nahlédnout novým způsobem na vztah: matka - dcera.

27.07.2019 4 z 5

Introvertův rok Introvertův rok Michaela Chung

Je to první kniha, která mě zaujala natolik, že jsem s ní začala pracovat. A světe div se, baví mě to. Rozhodně mi dala poznání v tom, že nejsem divná.. Jsem prostě introvert :)

06.05.2019 5 z 5

Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč Michel Odoul

Za mě, jedna z nejlepších knih s touto tématikou.
Mám také ráda knihu pana Miroslava Hrabici "Co nám tělo říká aneb Po stopách nemocí", doporučuji.

19.12.2018 5 z 5

Podivuhodné stromy Podivuhodné stromy Marie Hrušková

Krásná kniha, psaná čtivou formou. Jednotlivé vzácné stromy jsou popsány, je uvedeno místo, kde se nachází. Také se dočteme o jejich historii, vše je doplněno krásnými fotografiemi.

21.04.2017 5 z 5

Poselství Luny Poselství Luny Julia Butterfly Hill

Jedinečná.

07.03.2017 5 z 5

Léčivá energie stromů Léčivá energie stromů Peter Salocher

Úžasná kniha pro ty, kteří mají blízko ke stromům, vnímají jejich energii a chtějí více prohlubovat tyto zkušenosti.

07.12.2016 5 z 5

Zdravá žena od narození k prvnímu početí Zdravá žena od narození k prvnímu početí Christiane Northrup

Chci jen napsat... děkuji za knihy, psané touto formou. Velmi mi pomáhají, abych lépe pochopila souvislosti. Jsem vděčná za lidi, kteří je napsali a píší.

25.11.2016 5 z 5

Zdravá žena od prvního početí po stáří Zdravá žena od prvního početí po stáří Christiane Northrup

25.11.2016 5 z 5

Expozice a světlo Expozice a světlo Harold Davis

Užitečná a příjemná kniha s krásnými fotografiemi, kde autor inspiruje, jak na tvorbu kreativních fotografií, jak si poradit se světlem, kompozicí, nastavením fotoaparátu a také jak využít počítačových úprav.

26.10.2016 5 z 5

Mapa věčnosti Mapa věčnosti Eben Alexander

Podobná témata mě prostě baví. Knihu jsem doslova zhltala. Určitě se k ní ještě vrátím.

26.10.2016 5 z 5

Tajný život stromov Tajný život stromov Peter Wohlleben

Jsem moc ráda, že jsem tuto knihu objevila. Dostalo se mi odpovědí na spousty otázek a současně jsem se dozvěděla mnoho nových zajímavých informací. Svět stromů je pozoruhodný, bohatý a velmi krásný. Knihu doporučuji všem milovníkům přírody.

22.10.2016 5 z 5

Herbář aneb Od anděliky k žindavě Herbář aneb Od anděliky k žindavě Jaroslava Bednářová

Krásná kniha s krásnými ilustracemi.

30.08.2016 5 z 5

Naučte se fotografovat krajinu Naučte se fotografovat krajinu Andrej Macenauer

Pro začínající fotografy velmi užitečná kniha. Jsem z ní naprosto nadšená. Doporučuji!

11.09.2015 5 z 5

Žízeň po životě Žízeň po životě Irving Stone (p)

Skvělá! Četla jsem jí jedním dechem.

11.06.2015 5 z 5