NikisGo NikisGo komentáře u knih

Samotářka Samotářka Karen Lynch

Třetí díl série byl od začátku napínavý a plný zvratů. Někt části ve vztahu Sary a Nikolase byly trochu mimo ale ve finále to dávalo smysl. Konec byl za mě moc uspěchaný, když se všechny díly ženou za jedním cílem a bylo mi líto, že se to tak rychle utlo. Řadím ale tuto sérii za skvělou a ráda si ji přečtu znovu. Chválím autorku, že se bylo pořád na co těšit a těžko šlo knihu odložit.

10.05.2024 5 z 5

Čtvrté křídlo Čtvrté křídlo Rebecca Yarros

Jedním slovem WOW! Jak jsem se obávala z větší reklamy ohledně této knihy, tak jsem ji přečetla za 3 dny. Od samého začátku to má drive a nutí číst dál. Violet mi byla moc sympatická a co se týka Xadena, tak ten u mě maximálně zabodoval. V každé sćeně je to s ním pikantkní a o těch erotických radši nemluvím už se nemůžu dočlat pokračování, protože konec mě dostal. Za mě úžasná kniha a doporučuji všem přečíst.

14.05.2024 5 z 5

Twisted Lies: Lži na ostří nože Twisted Lies: Lži na ostří nože Ana Huang

Tak poslední díl mě trochu zklamal. Od začátku víte, jak se bude vše se Stellou a Chrisem vyvíjet. Oťukávání, láska jak trám, rozepře, rozchod a nakonec štastný konec. Jako pozitivní je děj, kdy nevíte kdo je padouch. Nabité erotické scény atd.

U všech knich se mi trochu příčilo jak se mužské postavy vyvíjely. Nemilosrdní, chladní, racionální a nakonec jsou jak štěňata :D ano, láska dokáže divy ale občas to bylo přes čáru. Nehledě kdy jejich bohatství jim všem dopřálo pořádného luxusu.

Konec mě celkem potěšil jak to se všemi dopadlo s bylo to pěkné zakončení celé série. Libí se mi, že na sebe knihy nenavazují a dají se číst samstatně. Ovšem děj je u všech stejný jen zápletka je jiná, což může některé čtenáře odradit.

27.05.2024 3 z 5

Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Ana Huang

Tak třetí díl byl velmi čtivý, ale když člověk přečetl předchozí díly, tak nějak tušil jak to celé bude. Dva se nenávidí, pak se zamilují, pak nějaký problém kdy se rozejdou a nakonec happy end.
Jules je jako postava parádní, prořízlá pusa, ničeho se nebojí a do všeho jde po hlavě.
Nicméně pikantní scény jsou občas přes čáru ale to k této autorce patří. Hodnotím kladně dějovou linku a už těď vím jaký bude poslední díl

27.05.2024 3 z 5

Princezna klamu Princezna klamu Danielle L. Jensen

Na tuhle knihu jsem byla moc zvědavá, upoutal mě obal a recenze. Od samého začátku Vás to vtáhne do děje, kdy chcete vědět o osudu Lary víc. Chytlavý koncept a pěkné popsané dějové linky. Za mě tam bylo až moc akce a kolikrát mi přišlo, že se to zbytečně opakuje a ,,prodlužuje. Trochu mě zamrzelo u hlavní postavy, že je tak trochu nepřemožitelná a zvládne úplně vše skoro bez újmy. Ke konci se dá pěkně odhadnout jak to celé dopadne, což mě trochu mrzelo. Závěrem se těším na další díl a jak to s Larou a Arenem dopadne. Chválím popis děje z pohledu hlavního hrdiny.

20.05.2024 4 z 5