Nicolettine Nicolettine komentáře u knih

Introvertův rok Introvertův rok Michaela Chung

Bohužel styl psaní mi nesedl,kniha celkově nezaujala,po pár stránkách jsem odložila a nemyslím si, že se k ní ještě někdy vrátím.

29.11.2022 1 z 5

Oblíbená dcera Oblíbená dcera Kaira Rouda

Kniha se četla dobře,i přesto, že mi hlavní postava a vypravěčka zároveň, neskutečně lezla na nervy od začátku až do konce.Závěr mě překvapil,i když jsem to tak trochu tušila.

20.06.2021 3 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Moje první kniha od této autorky a určitě ne poslední.Kniha se četla sama, napínavá od začátku do konce a závěr knihy jsem měla ještě dlouho v hlavě

25.12.2020 5 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Kniha se mi moc líbila.První polovina knihy se sice zbytečně táhla,ale druhá polovina se už četla sama a závěr opravdu překvapil.
Kniha je psána pohledem několika osob v krátkých kapitolách, což mám ráda.

18.10.2020 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Skvěle napsaná kniha,která vtáhne do děje hned od prvních stránek a už ji nedáte z ruky,dokud se nedozvíte jak to vše dopadne.

17.10.2019 5 z 5

Nejhorší noční můra Nejhorší noční můra Brenda Novak

Další skvělá knížka,zaujala hned od první stránky.Za mě určitě 5 hvězdiček.

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Skvěle napsaná kniha od začátku do konce.

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Prvních pár stránek jsem se trochu ztrácela v postavách a měla jsem problém se začíst,ale od třetí kapitoly už jsem hltala stránku za stránkou.Opravdu hodně silný příběh,o to víc,že se to doopravdy dělo.

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Kniha se mi moc líbila,napínavá od začátku do konce.

Nejjasnější soumrak Nejjasnější soumrak Aly Martinez

Ani druhý díl nezklamal.Moc hezky napsaný příběh,který se čte jedním dechem.

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Moc pěkně napsaná kniha.Po přečtení prvního dílu jsem ještě tentýž den musela mít doma druhý díl.