netty.vanity netty.vanity komentáře u knih

Upíři v Dallasu Upíři v Dallasu Charlaine Harris

Je to pořád a dokola opakování toho samého, jen je Sookie ještě o něco blbější a vyprávění podáno ještě nudněji. Nedonutila jsem se tuhle knihu dotáhnout do konce,prostě to nejde..

19.12.2011 2 z 5

Madame Okta Madame Okta Darren Shan (p)

Upřímně nechápu ty ovace kolem Darrena Shana. Občas je to docela svižné,vtipné,ale spíš jen ze začátku.Pak to zajíždí do takových rádoby hororových kolejí, přitom to působí spíš vesměs směšně a trapně. Pokud je vám třináct,tak se u toho asi bát budete,pravda.Ale já nad tím blbcem Darrenem a jeho sobeckou neschopností akorát kroutila hlavou.Lezl mi šíleně na nervy těmi svými kreténskými nápady.Nechápu,jak to někoho mohlo rozbrečet.Mně bylo do pláče spíš z toho,jaký je ten kluk hlupák..Hodně přeceňované..

10.12.2011 2 z 5

Sladká pomsta Sladká pomsta Nora Roberts

Úchvatná kniha, čte se jedním dechem. Je to už dlouho, co jsem ji četla, ale určitě se k ní v brzké době vrátím.Dobrodružství,napětí,akce,nebezpečí a romantika v jednom.Trochu připomíná "Pokud přijde zítřek",komu se ta kniha líbí,tomu vřele doporučuji právě Sladkou pomstu.

23.10.2011 5 z 5

Drasticky děsivý Dexter Drasticky děsivý Dexter Jeff Lindsay (p)

Dexter je pro mě tak trochu posedlost, ale pouze v seriálové podobě. Pro mne určitě nejzajímavější a nejpropracovanější série všech dob. Kdo by to čekal?Že se příběh nebude věnovat hrdinným policistům a strážníkům, kteří jdou úpěnlivě po stopách zločinu.Že se zaměří na druhý břeh-tudíž sériového vraha. Vraha,který se řídí přísnými pravidly kodexu a tudíž zabíjí jen padouchy. A vraha, který čerpá informace o svých budoucích obětech hned z první ruky-právě proto,že je krevní analytik a pracuje u policie.Příběh vskutku úžasný,ale v knize mne tolik nenadchl, nejspíš proto,že znám všechno dění již ze seriálu a tudíž mě ničím nepřekvapí. I kdyř i ta skutečnost by se dala přehlédnout, jenže.. Dexter je tu tak nesmírně jiný než v seriálu!A to mě opravdu rozčiluje..Z milosti tři hvězdičky.

23.10.2011 3 z 5

Procitnutí Procitnutí Adrian Doyle (p)

Vampýra je psána vcelku zajímavou formou, ale neskutečně mě vytáčelo, jak člověk pořád neví, o co v příběhu vlastně jde. A protože jsem netrpělivá a celkově mě to nijak extrémně nechytlo, nedočetla jsem "Procitnutí"úplně do konce. Pokud máte rádi, když nevíte, na čem jste,plus skloubeno s mystičnem, určitě do toho jděte, ale já celkem lituji ztráty času. Možná tomu někdy jindy přijdu na chuť, ale spíš ne.

22.10.2011 2 z 5

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

SATC v seriálové podobě prostě miluji. S tou předlohou už je to horší.. moc jsem se těšila, až si přečtu, jak to všechno vlastně začalo, ale příběh je jedno velké nic a nejhorší je, že ho ani Carrie nevypráví. Obrovské zklamání.

22.10.2011 1 z 5

Sesterstvo Putovních kalhot Sesterstvo Putovních kalhot Ann Brashares

Příběh o dívkách, kterým sednou jedny ošklivé džíny přesto, že každá z nich má jinak formovanou postavu.. to je zkrátka strašně špatný námět. Nebýt těch kalhot, je to ale celkem vtipné a milé, i když mi ta Carmen šíleně lezla na nervy, především ve filmu.

21.10.2011 3 z 5

Líbej mě Líbej mě Cecily von Ziegesar

Kniha, která mne kdysi upoutala v Levných knihách a která rozpoutala nadcházející dvouletou mánii. Knihy mě oslovily, ten styl psaní, postavy, prostředí, ve kterém se to odehrává.. Úplně jsem se vžila do role Queen B, ale to bylo tenkrát.. když se ke knize vrátím teď, nijak mě nenadchne. Ale z nostalgie nechám hvězdičky.

21.10.2011 4 z 5