Navrcka5338 Navrcka5338 komentáře u knih

Medicejští: Dynastie u moci Medicejští: Dynastie u moci Matteo Strukul

Takto bych se chtěla učit dějepis. Četba sice nebyla strhující,ale příjemná, postavená na pevných základech historických faktů.

16.03.2021 3 z 5

Klíč je pod rohožkou Klíč je pod rohožkou Vlastimil Třešňák

(SPOILER) Příběh pana Praha se dobře čte, baví od 1.stránky. Obdivuji spisovatelův nadhled s jakým celé to dění popsal. Lépe některé narážky pochopí,kdo to prožil. Nejvyšší známkou hodnotím humor a nekonvenční styl, kterým je kniha napsaná.

23.02.2021 4 z 5

Hudba ticha Hudba ticha Patrick Rothfuss

Krásný,úžasný, poetický příběh. Odpočinula jsem si od dramatu, zápletek ap. Příběh plyne jako splývání na vodě. Dívá se na svět srdcem. Za mě super odbočka od Kroniky královraha

18.01.2021 5 z 5

Příběh jedné moskevské ulice Příběh jedné moskevské ulice Michail Andrejevič Osorgin (p)

Kniha napsaná s úžasným nadhledem, ironií i sarkasmem. Nečetla jsem ji proto, abych se dozvěděla jak to dopadne, ale o ten požitek, jak je napsaná.

25.09.2020 5 z 5

I krása může zabíjet I krása může zabíjet Wendy Holden

V první polovině knihy jsem měla nutkání knihu odložit. Následně se děj rozběhl, přišlo několik zvratů v příběhu, poslední stránky jsem četla jedním dechem.

06.09.2020 3 z 5

Zemřeš v další kapitole Zemřeš v další kapitole J. D. Robb (p)

Předvídatelné, slabé, nechytlo mě to.

30.12.2019 1 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Mám na Kingovi ráda, jak umí vykreslit různé lidské povahy v různých situacích. Tato kniha je King jak ho mám ráda.

10.12.2019 5 z 5