n-i-k-a-87 n-i-k-a-87 komentáře u knih

mě to strašně nadchlo, utíkala jsem ke knížkám každou volnou chvilku. Jako jo, něco by se vytknout dalo, ale jako komplet výborný

18.09.2015

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

50 odstínů šedi - můžete mi všichni, kdo tu knížku považujete za dokonalou, úžasnou a skvělou říct, co je na ní tak dokonalýho, úžasnýho a skvělýho? Kromě vyumělkovaně popsaných erotických scén, je to plytký příběh o popelce. Neříkám večer před spaním, na ty moje 2 stránky než usnu mi to vyhovuje, nemusím nad tím přemýšlet, ale fakt by mě to zajímalo, proč z toho většina ženských div ne omdlívá? Jako čím je ta knížka tak moc vyjímečná?
Kdysi jsem četla Lady Fuckingham a rozhodně jsem tím nebyla tak otrávená, ačkoli to v podstatě bylo taky psaný porno

30.01.2014

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Moje první Kingovka a byla výborná, až pozapomínám, tak si jí s chutí přečtu znovu a znovu a znovu.....

22.09.2014

Dokážu si představit nějaký převratný boj na konci knížky. Nevím, zda autor nechystá pokračování. Mě se knížka líbila. Naprosto odpovídá mým představám zajímavé knížky pro mládež. Pro mě, jako pro dospělýho člověka by mohla být drsnější, ale to si můžu přečíst Kulhánka. Pokud film režíruje božský Tim, tak se těším jako malý děcko :)

22.07.2014