moňulína moňulína komentáře u knih

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Úžasná kniha, která nutí člověka k zamyšlení. Rozhodně doporučuji přečíst, stojí za to. Určitě se k této knize ještě někdy vrátím.

30.01.2017

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Kniha se mi moc líbila. Stejně jako film. Pohodové letní čtení :)

30.08.2016 4 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Tuto knihu jsem četla v rámci povinné četby k maturitě a velmi se mi líbila. Nutí člověka z přemýšlení a čtenáře inspiruje a takové knihy mám ráda. Chystám se i na na další knihy tohoto autora. Tuto knihu určitě doporučuji.

30.01.2017 4 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Film zbožňuji a proto jsem si ráda přečetla i knihu, která se mi líbila. Takové oddechové čtení. Trochu mě zklamal konec, čekala jsem, že se dozvím trochu víc a dopadne to všechno trochu jinak.

30.01.2017

O spánku a mizení O spánku a mizení Katharina Hagena

Chvílema jsem se do čtení musela nutit, protože to bylo takové zamotané, ale to byl na druhou stranu i důvod, proč jsem ve čtení pokračovala. Zajímalo mě, jak to vše dopadne. Rozhodně nelituji přečtení a doporučuji ostatním.

30.08.2016 3 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Úžasná kniha, krásně a procítěně napsaná, jen škoda že tak krátká. O té úžasné lásce, kterou je kniha naplněna, bych ráda četla mnohem víc. Rozhodně nelituji, že jsem si knihu přečetla, a jen doufám, že také potkám někoho, kdo mě bude milovat tak moc jako Noah.

27.04.2016 4 z 5

Modrá jako Indigo Modrá jako Indigo Cathy Cassidy

Tuhle knížku jsem si přečetla už jako malá holka a strašně jsem jí prožívala a několikrát jsem se k ní vracela. Poutavé čtení od začátku až do konce, poukazující na to, že život není jen růžový. Že zkrátka jednou jsme nahoře, jednou zase dole...důležité ale je nepřestat doufat v lepší zítřky. Této knížce rozhodně náleží čestné místo v mé knihovně.

26.04.2016 5 z 5