Monike Monike komentáře u knih

Frankův kouzelný fotbal 10 - Frankie v Austrálii Frankův kouzelný fotbal 10 - Frankie v Austrálii Frank Lampard

Parta zase nezklamala :-).

15.10.2022 5 z 5

Nezdárná dcera Nezdárná dcera Landová Julie (p)

Knihu jsem dostala od sve 94lete babicky. Dlouho mi lezela na stole az nyni nastal cas si ji precist a za me krasny a velmi emotivni zazitek ze cteni. Dekuji babicce, ze mi ji venovala.

15.10.2022 5 z 5

Klub divných dětí Klub divných dětí Petra Soukupová

Diky CV, za me velmi ctive a zajimave tema.

03.10.2022 5 z 5

Frankův kouzelný fotbal 7  - Frankie a dračí kletba Frankův kouzelný fotbal 7 - Frankie a dračí kletba Frank Lampard

Kluci i ja tuhle 4 s kouzelnym micem proste zerem. :-)

02.10.2022 5 z 5

Frankův kouzelný fotbal 9 - Frankie v New Yorku Frankův kouzelný fotbal 9 - Frankie v New Yorku Frank Lampard

Pribeh opet nezklamal ani me ani me kluky.

02.10.2022 5 z 5

Už zase skáču přes kaluže Už zase skáču přes kaluže Alan Marshall

Film jsem videla jako prvni a samozrejme kniha nezklamala. Silny pribeh! Diky CV.

17.07.2022 5 z 5

Strážce lásky Strážce lásky Raye Morgan (p)

Za me super oddychovka na jedno odpoledne :-).

17.07.2022 5 z 5

Myš dobré naděje Myš dobré naděje Stanislav Rudolf

Cetla jsem od autora knihy s divcimi hrdinkami. Tato byla prvni klucici hrdina a za me pecka.

16.07.2022 5 z 5

Nemožná holka Nemožná holka Eliška Horelová

Hezky psane, pekne se cetlo.

11.07.2022 5 z 5

Frankův kouzelný fotbal 6 - Frankie a Světový pohár Frankův kouzelný fotbal 6 - Frankie a Světový pohár Frank Lampard

Dalsi pribeh a opet super zapas. S kluky tyto pribehy hltame.

09.07.2022 5 z 5

Mejdan s mrtvým Mejdan s mrtvým Karel Štorkán

Zajimave kriminalni pripady dle skutecnosti. Navic z oblasti, kterou zname. Diky CV.

07.07.2022 4 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Nevedela jsem, co ocekavat. Kniha mile prekvapila. Diky CV.

06.07.2022 5 z 5

Frankův kouzelný fotbal 4 –  Frankie a mumie Frankův kouzelný fotbal 4 – Frankie a mumie Frank Lampard

Opet pribeh nezklamal. My tuhle partu proste milujeme!

06.07.2022 5 z 5

Prázdniny s kouzelnou aktovkou - První čtení s úkoly Prázdniny s kouzelnou aktovkou - První čtení s úkoly Zuzana Pospíšilová

Starsi dostal s venovanim od panich ucitelek, ktere ma uzasne. Pribeh poutavy, libily se nam ukoly na konci kapitol.

25.06.2022 5 z 5

Frankův kouzelný fotbal 5 - Frankie a rytíři Frankův kouzelný fotbal 5 - Frankie a rytíři Frank Lampard

Knizka opet naseho milovnika fotbalu nezklamala. A to hltal pribeh i ten mladsi, co fotbal nerad. :-D

25.06.2022 5 z 5

Frankův kouzelný fotbal 3 – Frankie a kovbojové Frankův kouzelný fotbal 3 – Frankie a kovbojové Frank Lampard

U nas pribehy teto fotbalove party boduji :-).

16.06.2022 5 z 5

Frankův kouzelný fotbal 1 – Frankie a piráti Frankův kouzelný fotbal 1 – Frankie a piráti Frank Lampard

U nas pribehy teto fotbalove party boduji :-).

16.06.2022 5 z 5

Kašpárek v pekle Kašpárek v pekle Jiří Žáček

Muj ctyrletak si ji vybral dle obalky s certiky a totalne nas uchvatila.

06.06.2022 5 z 5

Proč bychom se nepotili aneb Jak se chodí po horách Proč bychom se nepotili aneb Jak se chodí po horách Zdeněk Šmíd

Moje prvni kniha autorova, kterou jsem cetla a totalni nadseni z humornych scenek. Diky CV!!!

24.05.2022 5 z 5

Než vystydne káva Než vystydne káva Tošikazu Kawaguči

Z pocatku me kniha nezaujala, ale dalsim a dalsim pribehem si me ziskala!!! DIKY CV.

16.05.2022 5 z 5