MonciLegindi

Pensylvánský upírPensylvánský upírDavid Wellington

Jakmile jsem z téhle knihy přečetla první 3 stránky, hned jsem věděla, že si ji přečtu do konce. Během čtení jsem byla v neustálém napětí a nemohla jsem přestat.
Bez ohledu na některé pravopisné chyby v textu, které moc nehodnotím, se spíše zajímám o to, jak je kniha napsaná a jaký měl autor nápad, což hodnotím velice kladně.

Knihu bych doporučila těm, kteří mají rádi upíry, ale v jiném stylu (nemají jen dva špičaté zuby, ale celou pusu ostrých zubů "jako žralok", své oběti nevysají jen krev, ale v některých případech skoro celou sežerou atd...)

14.08.2015

23 hodin23 hodinDavid Wellington

Tato kniha jako čtvrté pokračování byla lepší než 3 díl této série, ale chyběl mi tam jeden z hlavních hrdinů James Arkeley (nejuznávanější lovec upírů), který byl ve 3 díle zabit Laurou Caxtonovou, protože se proměnil také v upíra.

Kniha 23 hodin byla zajímavá, hlavně prostředí věznice. Nikdy by mě nenapadlo, že se zde usídlí upír a věznici bude považovat jako zdroj potravy atd... Knížku jsem četla poměrně dlouho, ale konec stál za to :)
Takže jdeme na poslední díl 32 špičáků - Konečné zúčtování (jsem velmi zvědavá jak to skončí)

20.02.2016

99 rakví99 rakvíDavid Wellington

Tahle kniha je oproti prvnímu dílu docela nic moc. V celé knížce se řeší pouze jenom jedna událost a to jakoby nedokončená "válka". Konec druhého dílu mě ale překvapil, takže se vrhnu na 3 díl s názvem Upír Nula.

14.08.2015

Upír nulaUpír nulaDavid Wellington

Tato kniha je třetí pokračování o Laure Caxtonové a jejím osudu. Musím se ale přiznat, že tento díl mi zatím trval nejdéle dočíst. Byl sice zajímavý, ale místy moc utahaný.
Konec tohoto dílu jsem si představovala trochu jinak, ale i tak mě některé části překvapily, protože jsem je vůbec nečekala.

Kdybych nečetla první 2 díly, tak bych v téhle knize poněkud ztratila pointu. Ovšem vřele doporučuji a jde se na další díl (23 hodin).

18.10.2015

Pod nekonečnou oblohouPod nekonečnou oblohouVeronica Rossi

Tahle knížka mi dala docela zabrat... dlouho jsem se nemohla překousat přes prvních 80 stran, ale následně jsem nemohla přestat a knížku dočetla jedním dechem. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí a jejich ztvárnění je ojedinělé.
Škoda, že se již další díly nedají sehnat (nechci číst pdf - raději bych obohatila svoji knihovnu). První díl vřele DOPORUČUJI :)

01.01.2018

Do Poklidné modřiDo Poklidné modřiVeronica Rossi

Perfektní zakončení. Musím říct, že tato série se mi vryla přímo pod kůži a i když jsou to už 2 dny, co jsem ji dočetla, pořád myslím na Perryho a Árii :) Autorka úžasně vystihla strach, smutek, zlost, touhu,... s postavami jsem se smála, ale chtělo se mi i občas brečet - ať už štěstím nebo smutkem... klobouk dolů. Nejlepší trilogie co jsem kdy četla ♥. Škoda, že autorka nenapsala více knih.

30.01.2018

Šest vranŠest vranLeigh Bardugo

Do této knížky jsem se naprosto ponořila a těším se na její pokračování. Už jen v knihkupectví mě zaujal jak její design, tak její obsah... Sice mě chvíli trvalo se do ní začíst, ale po cca 50 stránkách jsem se nemohla odtrhnout. Rozhodně stojí za přečtení - DOPORUČUJI, proto 5 hvězdiček ;)

07.04.2018

Prohnilé městoProhnilé městoLeigh Bardugo

Tahle knížka je nepopsatelná, kdo ji přečte tak pochopí...Knížkou jsem žila a když jsem ji četla, vždy jsem se ocitla v hlavním centru dění a moc jsem si to užívala. Je to to nejlepší, co jsem kdy četla... :O Pro mě zatím jediná knížka, kterou by bych si přečetla (a přečtu) znova ♥. DOPORUČUJI!

08.10.2018