Upír nula

Upír nula https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51277/upir-nula-hruzostrasny-pribeh-upira-51277.jpg 4 39 6

Laura Caxtonová série

Šerif Spojených Států James Arkeley nejuznávanější odborník na upíry v celé zemi naučil policejní vyšetřovatelku a lovkyni upírů Lauru Caxtonovou všechno, co by měla o upírech vědět. Po krvavém střetu a přepadení Gettysburgu armádou upírů, Arkeley obětuje svůj vlastní život, aby zachránil všechny ostatní. Až na to, že on sám ve skutečnosti nezemřel... Arkeley přijal prokletí a sám se stal upírem. A co hůř, stal se dokonce tím nejnebezpečnějším upírem všech dob zná totiž dobře všechny policejní taktiky mnohem lépe než všichni ostatní. Caxtonová má teď za úkol zneškodnit ho. Jenomže Arkeley zná i její taktiky; koneckonců to byl on sám, kdo Lauru vyškolil. Caxtonová musí zlikvidovat Arkeleyho ještě předtím, než se mu podaří vystopovat svou rodinu a vyvraždit ji, jednoho po druhém. Je tu však důležitější úkol musí Arkeleymu zabránit v tom, aby se stal pro všechny ještě nebezpečnější nestvůrou Upírem Nula. David Wellington, autor knih 13 kulek a 99 rakví, pozvedá své třetí dílo v sérii knih s Lauru Caxtonovou do úplně jiné dimenze akčních příběhů... celý text

Literatura světová Horory Romány
Vydáno: , Naše vojsko

Vampire Zero , 2008

terkabachtikova
02.02.2017

tato úžasná kniha se mi moc líbí i když jsem někde v půlce. má zajímavý děj a je odlišná od jiných knížek, jelikož hlavní postava-laura caxtonová je lesba a tím je to i trochu zvláštní . a těším se na další části:)

MartinaSladkova
24.01.2017 4 z 5

Kniha se skládá ze čtyřech částí, s tím, že první dvě jsem víceméně prozívala. Od třetí části se četla skvěle, mělo to spád, bylo to napínavé, dramatické a konečně se upustilo od zbytečných okecávaček. Nekteré věci mě doopravdy překvapili.
Rozhodně doporučuji.

minimonisek
11.02.2016 3 z 5

Tenhle díl se mi zdál trochu horší než předchozí dva. Pořádně mě začal bavit až od půlky. Další díl si rozhodně taky přečtu.

Dandulka
17.12.2015 5 z 5

Zvláštní a neotřelý pohled na upíry jako takové. Doporučuji, celá série je skvělá!

MonciLegindi
18.10.2015 4 z 5

Tato kniha je třetí pokračování o Laure Caxtonové a jejím osudu. Musím se ale přiznat, že tento díl mi zatím trval nejdéle dočíst. Byl sice zajímavý, ale místy moc utahaný.
Konec tohoto dílu jsem si představovala trochu jinak, ale i tak mě některé části překvapily, protože jsem je vůbec nečekala.

Kdybych nečetla první 2 díly, tak bych v téhle knize poněkud ztratila pointu. Ovšem vřele doporučuji a jde se na další díl (23 hodin).

kristie
09.01.2012 3 z 5

Narazila jsem na ni náhodou v knihovně.Knížka je poměrně čtivá i když se přiznám místy je děj zbytečně roztahaný.Za plus bych rozhodně dala celkovou povahu hlavní hrdinky. Hodnotím 4 hvězdy a jednu hvězdu upírám za velmi pomalý,nudný začátek .

upíři americká literatura horory

David Wellington