Upír nula

Šerif Spojených Států James Arkeley nejuznávanější odborník na upíry v celé zemi naučil policejní vyšetřovatelku a lovkyni upírů Lauru Caxtonovou všechno, co by měla o upírech vědět. Po krvavém střetu a přepadení Gettysburgu armádou upírů, Arkeley obětuje svůj vlastní život, aby zachránil všechny ostatní. Až na to, že on sám ve skutečnosti nezemřel... Arkeley přijal prokletí a sám se stal upírem. A co hůř, stal se dokonce tím nejnebezpečnějším upírem všech dob zná totiž dobře všechny policejní taktiky mnohem lépe než všichni ostatní. Caxtonová má teď za úkol zneškodnit ho. Jenomže Arkeley zná i její taktiky; koneckonců to byl on sám, kdo Lauru vyškolil. Caxtonová musí zlikvidovat Arkeleyho ještě předtím, než se mu podaří vystopovat svou rodinu a vyvraždit ji, jednoho po druhém. Je tu však důležitější úkol musí Arkeleymu zabránit v tom, aby se stal pro všechny ještě nebezpečnější nestvůrou Upírem Nula. David Wellington, autor knih 13 kulek a 99 rakví, pozvedá své třetí dílo v sérii knih s Lauru Caxtonovou do úplně jiné dimenze akčních příběhů...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51277/upir-nula-hruzostrasny-pribeh-upira-51277.jpg 3.539

Laura Caxtonová 3.

Literatura světová, Horory, Romány

Vydáno: , Naše vojsko

Vampire Zero, 2008

Kniha Upír nula

terkabachtikova
02.02.2017

tato úžasná kniha se mi moc líbí i když jsem někde v půlce. má zajímavý děj a je odlišná od jiných knížek, jelikož hlavní postava-laura caxtonová je lesba a tím je to i trochu zvláštní . a těším se na další části:)

MartinaSladkova
24.01.2017

Kniha se skládá ze čtyřech částí, s tím, že první dvě jsem víceméně prozívala. Od třetí části se četla skvěle, mělo to spád, bylo to napínavé, dramatické a konečně se upustilo od zbytečných okecávaček. Nekteré věci mě doopravdy překvapili.
Rozhodně doporučuji.

minimonisek
11.02.2016

Tenhle díl se mi zdál trochu horší než předchozí dva. Pořádně mě začal bavit až od půlky. Další díl si rozhodně taky přečtu.

Dandulka
17.12.2015

Zvláštní a neotřelý pohled na upíry jako takové. Doporučuji, celá série je skvělá!

MonciLegindi
18.10.2015

Tato kniha je třetí pokračování o Laure Caxtonové a jejím osudu. Musím se ale přiznat, že tento díl mi zatím trval nejdéle dočíst. Byl sice zajímavý, ale místy moc utahaný.
Konec tohoto dílu jsem si představovala trochu jinak, ale i tak mě některé části překvapily, protože jsem je vůbec nečekala.

Kdybych nečetla první 2 díly, tak bych v téhle knize poněkud ztratila pointu. Ovšem vřele doporučuji a jde se na další díl (23 hodin).

kristie
09.01.2012

Narazila jsem na ni náhodou v knihovně.Knížka je poměrně čtivá i když se přiznám místy je děj zbytečně roztahaný.Za plus bych rozhodně dala celkovou povahu hlavní hrdinky. Hodnotím 4 hvězdy a jednu hvězdu upírám za velmi pomalý,nudný začátek .