misulka680 misulka680 komentáře u knih

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Kniha je průměrná. Kyrie je na můj vkus blbka. Myslím že je x lepších knih.

02.10.2016

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Kniha z pohledu Deana byla také skvělá. Jen mě mrzí, že ten konec byl tak rychlý....

02.10.2016 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Dlouho jsem nečetla takhle dobrou knihu. Ani se mi nechtělo knihu odkládat. Kniha ve mne zanechala opravdu plno emocí. Doporučuji, za mě 5*

02.10.2016 5 z 5

Milenka mého muže Milenka mého muže Lucy Dawson

Přečteno za odpoledne. Kniha nebyla zase tak špatná. Hodně ze života, o tom co jsme ochotni udělat pro udržení vzahu.

02.10.2016 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Přečteno jedním dechem. Dobrá kniha

31.12.2015 4 z 5

Touha Touha Louise Bagshawe (p)

Kniha byla velmi čtivá, dobře napsaná jenom mi určitými pasážemy velmi připomínala knihu Vášeň, kterou jsem četla před tím. Jinak kniha dobrá, doporučuji přečíst.

04.09.2011 4 z 5

Jiskření Jiskření Louise Bagshawe (p)

Jedna z mnoha knih oblíbené autorky, která mě opravdu nebavila, nemohla jsem se začíst. Byla plná až moc neuvěřitelných dějů.

24.08.2011 3 z 5

Golfové paničky Golfové paničky Leonie Fox

V knihách této autorky očekávejte především sex, sex a zase sex. Jinak celkem velké zvraty. Čtivá

Pouze pro V.I.P. Pouze pro V.I.P. Leonie Fox

Zbožňuju New York Zbožňuju New York Lindsey Kelk

Příjemné oddychové čtení. Spíše pro náctileté než román pro ženy

Dědičky Dědičky Lulu Taylor

Kniha je celkem dobrá, ale zbytečně dlouhá. Spousta kapitol by se dala vynechat, ale jinak čtivá.

Myslím jenom na tebe Myslím jenom na tebe Jill Mansell

Veškeré knihy této autorky jsou zajímavé a velmi pěkně se čtou. Mají vždy zajímavý děj, který není úplně smyšlený. Oddychové čtení. Tato kniha se mi líbila nejvíce

Nabídka, jaká se neodmítá Nabídka, jaká se neodmítá Jill Mansell

Dočista jsem ti propadla Dočista jsem ti propadla Jill Mansell

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Millenia Black

Kniha mě nedokázala vtáhnout do děje. Nemohla jsem se donutit jí dočíst

24.08.2011 3 z 5