Pouze pro V.I.P.

Pouze pro V.I.P. https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47157/pouze-pro-v-i-p-47157.jpg 4 17 2

St. Benedict´s série

< 2. díl

Nechte se od Cindy, Laury, Keeley a Marianne vtáhnout do jejich rozpustilého světa, kde ve vířivce na povrch vybublávají intriky, vydírání a zvrácenosti. Všechny čtyři ženy jsou zvědavostí bez sebe, když pohasínající seriálová hvězda Amber Solomonová přistihne svého manžela, miliardáře a hoteliéra, in flagranti s hospodyní, čímž začne nechutný rozvod. On se nechce rozloučit ani s haléřem a ona si naopak další přísun drahého šampusu rozhodně nechce zajišťovat prací. V lázních také loví roztoužená americká dívka a fotbalové manželky si vymění své fotbalisty. Naruší rozvodová bitva Solomonových sladkou zvrácenost nejoblíbenějšího klubu v Delchesteru a skončí katastrofou? Na to se můžete spolehnout! Svatý Benedikt. Zdejší lázně vás vezmou ke hvězdám.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Members only , 2008

kuti
20.06.2012 3 z 5

No myslím, že první díl byl o něco lepší. Tady se mi zdály některé scény hodně přitažené za vlasy. A závěr mě dost šokoval. U čtení jsem se sice bavila. Ale spíš na základě toho, jak je to místy neskutečně praštěné, než že bych se dokázala do situací vžít. (viz. jak dopadla opička atd.)

misulka680
24.08.2011 4 z 5

V knihách této autorky očekávejte především sex, sex a zase sex. Jinak celkem velké zvraty. Čtivá

Leonie Fox
anglická
2009  79%Golfové paničky
2011  79%Intimní a osobní
2010  82%Pouze pro V.I.P.

Kniha Pouze pro V.I.P. je v