missa85 missa85 komentáře u knih

Učedník Učedník Tess Gerritsen

Knížka super ... jen mi chyběl první díl (Chirurg), který jsem nečetla a Učední celkem navazuje. Vadilo mi to, ale má chyba, hvězdičku za to rozhodně neubírám :-)

25.06.2015 5 z 5

Medvídkovy příběhy Medvídkovy příběhy Maureen Spurgeon

Krásné příběhy, krásné ilustrace. Prostě knížka za 5 hvězdiček :-) Jen je škoda, že příběhy tam jsou jen 4

17.06.2015 5 z 5

Pohádky pod polštář Pohádky pod polštář Zuzana Pospíšilová

Příběhy mě příliš nenadchly, ale co těm dětem má člověk furt číst... :-D Rozhodně mi teda vyhovovala délka příběhů :-)

17.06.2015 4 z 5

Tá druhá Tá druhá Táňa Keleová-Vasilková

Ze začátku mě kniha vůbec nebavila ... ale jen co jsem se trochu dostala do děje, dalo se to :-) Ještě rozhodně zkusím nějakou knihu od této autorky.

10.05.2015 4 z 5

Pohádky o zvířátkách Pohádky o zvířátkách Nicola Baxter

Příliš mne teda nenadchly, takové o ničem :-)

29.04.2015 3 z 5

Dva nerozluční kamarádi Žaloudek a Kaštánek Dva nerozluční kamarádi Žaloudek a Kaštánek Emma Hůlová

Zatím nejhezčí příběhy, které jsem malé četla :-) ... opravdu hezké :-)

08.04.2015 5 z 5

Suvenýr Suvenýr Tess Gerritsen

Začátek mě maličko nebavil, ale pak Tess nezklamala :-) Mínus jedna hvězdička za ten začátek :-)

14.03.2015 4 z 5

Uspávanky Uspávanky Václav Bárta

Klasické pohádky převyprávěné trochu jinak ... mě osobně to moc nenadchlo. Písničky hodnotit nemohu, měla jsem půjčeno z knihovny bez CD.

03.03.2015 3 z 5

Léto na druhý pokus Léto na druhý pokus Morgan Matson

Člověk ten konec celou dobu taknějak čeká ... když příjde, tak stejně brečí jak želva :-D Docela fajn knížka s jednoduchým příběhem a koncem k zamyšlení. Něco ve mě zanechala :-)

16.02.2015 4 z 5

Zahrada kostí Zahrada kostí Tess Gerritsen

Jedním slovem SUPER :-) Hrozně moc mě zaujal příběh z historie ... současnost byla opravdu pouze okrajovou záležitostí :-) Příběh mě nakonec donutil na internetu zapátrat i po skutečné postavě, a to o dr. O.W.Holmesovi :-)

21.01.2015 5 z 5

Kniha pohádek Kniha pohádek Enid Blyton

Ale jo, pohádky se četly pěkně, navíc vždy nějaké ponaučení :-)

19.01.2015 4 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Myslím, že jakákoli knížka od Mo Hayder nepotřebuje komentář... :-) Jen je pravda, že podezřelého jsem též tušila...

29.12.2014 5 z 5

Pohádky Pohádky Jindřich Šimon Baar

Popravdě mě moc nenadchla....jednou souvětí přes půl stránky-to se moc dobře nečte.

01.12.2014 3 z 5

Pohádky pro děti, pro mámy a pro táty Pohádky pro děti, pro mámy a pro táty Hana Doskočilová

Hezké, čtivé pohádky...četla jsem dceři před spaním.

17.10.2014 5 z 5

Dítě zvané „To" Dítě zvané „To" Dave Pelzer

Smutné :-( ... asi ani nelze hodnotit.

15.09.2014

Kocour Matýsek Kocour Matýsek Jaromír Červenka

Knížku čtu malé před spinkáním ... super příběh o kocourkovi (dějově nemůžu nic vytknout) ... ovšem na čtení pro děti bych raději volila jinou knížku, jsou tam velice složitá souvětí, že občas i mě dělá problém ho přečíst bez zadrhnutí :-)

14.09.2014 5 z 5

Strom odvahy Strom odvahy Diane Chamberlain

Jedním slovem-super! Podle obalu jsem knížku hoooodně dlouho odkládala, ale obsahem mě překvapila :-) Zajímavé, napínavé, místama trochu naivní, ale nevadí :-)

04.09.2014 5 z 5

Co bude dál Co bude dál John Katzenbach

Asi mám ráda malinko něco jiného ... rozhovory s mrtvými příbuznými ... to prostě není pro mě. Asi jsem čekala něco jiného :-)

22.08.2014 3 z 5

Gravitace Gravitace Tess Gerritsen

Jedním slovem: SUPER .... člověka to opravdu vtáhne do děje tak, že lítá v kosmu a bojí se, že se z knížky nakazí taky :-D

13.06.2014 5 z 5

Manžel Manžel Dean Koontz

Naprosto super ... překvapivý zvrat už v půlce knížky? ... ještě se mi to nestalo :-) Konec na mě moc osekaný...

08.05.2014 5 z 5