miloslava3256 miloslava3256 komentáře u knih

Padesát odstínů ostudy Padesát odstínů ostudy Andrew Shaffer

Toto vážně není můj šálek kávy, přesně psané parodie. Knihu jsem přeskákala a vůbec mně neoslovila ... Možná bych hodnotila jinak, pokud by knihy neznala ...

22.06.2023 odpad!

Královsky tvá Královsky tvá Emma Chase

Krásně zakončená serie. Na začátku opravdu drama, neštěstí, které propojí dvě duše. Čekala jsem, že to bude více propojeno do "přítomnosti", ale i tak příběh čtenáře vtáhne. Jediné nad čím jsem se zastavila, tak byl použitý "slovník" vůči 60.let, ale ty momenty vážně vtipné ;)

12.06.2023 5 z 5

Sleduj mě Sleduj mě Stacey Kennedy

Celá serie je boží! Nádech mafiánského prostředí, tajný sexuální klub, skvěle vyobrazené scény v klubu. Výborný, i příběhy dobře stavěný i řešení "problémů", ale v náznaku, kdyby to bylo mnohem rozepsanější, více propracovanější, tak by to knihu povzneslo mnohem výš. Tak je to jednohubka na večer.

31.05.2023 4 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Zajímavá úvodní kniha serie, hned sem si postavy oblíbila. Těším se na další, jen mi trošku vadil začátek, na to, že jsem byla v polovině knihy - vše bylo super, moc jednoduchý, rychlý s troškou náznaku, že něco přichází. Druhá polovina byla dynamičtější a plná napětí, zvratů a překvapení.

05.04.2023 4 z 5

Chtíč Chtíč Geneva Lee

Možná trošku lepší jak první díl. Z celé knihy pár stránek ze strany Alexandra, to je škoda, že toho nebylo víc a nebo rovnou celá kniha. Opět brutální převaha sexu, a snad jiné výrazy než "přes moji Vagínu" nebo "naběhlé pohlaví" - úplně toto pojmenování mi tu nesedělo a při častém výskytu až otravovalo. Rychle si přivyknete soucítit s Alexandrem a Clarou, když je ten "svět" aristokracie tak proti ním, dokonce si i přete, co by král - otec Alexe, aby byl víc empatický a ne takový kretén.

27.02.2023 3 z 5

Vášeň Vášeň Geneva Lee

kniha v celku se dá, nic extra složitého, a až přemíra sexu - cca 3/4 knihy se jen souloží. Nic extra vášnivého nebo neobvyklého. Kdyby se místo toho rozepsal děj - nehoda, rodina atd. a přidala barvitost okolí, bylo by to uplně skvělý. Trochu ta "temnota" v hlavním hrdinovi mi připomínala Graye z odstínů šedi. Pokud toužíte o psaném pornu, tak toto je ta pravá kniha. A brutální nelogické věci, jako tvl, sex v autě - vystříkaná, oblečená v saténu a nezajímat se, že nebudou nějaké fleky? kdyby na cestě nazpět, ale držet upravené šaty na ples a takto se "zprasit"?

27.02.2023 2 z 5

Zasněžené hory Zasněžené hory Marie Jakoubková

Téma výborný, jen mi kniha přijde urychlená. Chybí mi nějaká bližší informace o hlavní hrdince, studuje? Pracuje? V knize se zmiňují, že se půjdou napít alkoholu, kolik jim je? Když musí dodržovat večerku atd od rodičů? Docela široký časový posun, aby nebylo zmiňeno co dělají. Na to, že mají pocházet z Ameriky tak mi nesedí formulace kolem chlebu ke snídani a další fráze vůči zahraničnímu prostředí. Škoda že nebylo věnováno víc prostoru duchovnu.

19.12.2022 3 z 5