Military Military komentáře u knih

Zítra je bohužel taky den Zítra je bohužel taky den Tobi Katze

Depresemi trpím asi od mých 15-i let... Ale teprve toto mi dodalo slova, která mi po celou dobu cyběla...Tato kniha mi ukázala že jsou lidé jako já...Že nejsem sama kdo tak přemýšlí, kdo trpí tak aby to jiní neviděli, kdo je sám...Díky za to...

11.07.2019 5 z 5

Hodina mrtvých očí Hodina mrtvých očí Harry Thürk

Zdravím...
Právě čtu (již delší dobu) tuto knihu...
Nevím čím to je, ale nejsem schopna s ní skončit, ne proto že by se mi nelíbila, ale tak nějak je mi s ní nostalgicky, smutně...

14.11.2018 5 z 5

Pěstitelské práce v 7. ročníku základní školy Pěstitelské práce v 7. ročníku základní školy kolektiv autorů

Naprostý poklad pro začínající zahrádkáře bez zkušeností.

16.08.2018 5 z 5

Atlas fauny České republiky Atlas fauny České republiky Miloš Anděra

Celkově vzato velice pěkně a přehledně zpracováno.
Ano, jak bylo popsáno níže má své mouchy, ale jestli se zajímáte o to co žije ve Vašem bezprostředním okolí, tak je to vinikající kniha.

16.08.2018 5 z 5

Lidojedství Lidojedství Václav Hubinger

Kniha mě celkem zklamala. Kromě dvou kapitol, které jsem přečetla celé, jsem musela přeskakovat celé pasáže.
Celkově jsem od publikace čekala daleko více vědy a méně probírání pohádek...
Nedočteno.

16.08.2018 1 z 5

Protektorát 1939-1945. Okupace - Odboj - Denní život Protektorát 1939-1945. Okupace - Odboj - Denní život kolektiv autorů

Přečteno během dvou dnů...Jediné co mi chybělo, byla informace o mzdách té doby.
Krásné popisy i průměrné ceny zboží i služeb ale bez znalosti, alespoň průměrné mzdy, to není možno dost dobře srovnat.

Ale jinak naprosto super a nejednou mi přejel mráz po zádech. (Při pročítání artefaktů).

03.01.2018 5 z 5

Putinovi agenti: Jak ruští špioni kradou naše tajemství Putinovi agenti: Jak ruští špioni kradou naše tajemství Ondřej Kundra

Velice zajímavé a poutavé čtivo...I když člověk má po přečtení pocit, že nemůže věřit nikomu a ničemu. A ani neví na které straně stát.

05.11.2017 5 z 5

Krájím, krájíš, krájíme - Nůž v kuchyni a jak na to Krájím, krájíš, krájíme - Nůž v kuchyni a jak na to Norman Weinstein

Kniha je dobře strukturovaná, plná užitečných informací a je dobrým rádcem i pro celkem zkušené kuchaře.

29.08.2017 4 z 5

Chirurgie v extrémních podmínkách Chirurgie v extrémních podmínkách Marcel Hájek

Nejsem lékař, ale nikdy nevíte...

23.07.2017 4 z 5

Kuchyně pozdního středověku Kuchyně pozdního středověku Monika Feyfrlíková Černá

Velice zajímavý průvodce pro všechny, kterénzajímá nejen historie ale i strava a výživa našich předků.

01.05.2017 4 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Knihu jsem dočetla právě teď...
...A je to nepopsatelné... Ten pocit. Popravdě si neumím představit tu hrůzu, strach a beznaděj. A jsem za to velice vděčná. Tutu knihu doporučuji všem. Mužům, ženám, dětem...

19.04.2017 5 z 5

Nespavost a jiné poruchy spánku Nespavost a jiné poruchy spánku kolektiv autorů

Obsahuje celkem zajímavé postřehy a informace pro lidi pracující na noční směny.

08.07.2016 4 z 5

O životě divokých prasat O životě divokých prasat Heinz Meynhardt

Velice poutavé čtení plné zajímavých informací, které ani dnes nejsou moc známé. Nevím proč ale kniha ve mě zanechala strašně moc příjemný a hřejivý pocit. I když je o divočácích... :P

30.06.2016 5 z 5

Proč se mnou nemluvíš?! Proč se mnou nemluvíš?! Tomáš Novák

Jako všechny takové podobné knihy, pěkně se čtou, obsahijí celkem užitečné informace ale jinak jsou celkem k ničemu...

21.06.2016 2 z 5

Úsporný rodinný dům Úsporný rodinný dům Karel Murtinger

Informace, které se při troše snahy dají najít i na internetu. Ale jsou, přece jenom, na jednom místě. Celkem zajímavé čtení pro všechny, kteří vlastní dům a nechtějí plýtvat energiemi a financemi.

06.06.2016 4 z 5

Terarijní zvířata - exotická, vzrušující, tajuplná Terarijní zvířata - exotická, vzrušující, tajuplná Astrid Falk

Celkem solidní publikace pro začínající teraristy nebo pro ty, co se nemohou rozhodnout jakého mazlíčka (včetně těch nejrozšířenějších) si pořídit. Obsahuje celkem přesné (nejdůležitější) informace pro chov.

06.06.2016 4 z 5

Rychlé šípy Rychlé šípy Jaroslav Foglar

Nádherná připomínka dětství a foglarovek. Ale popravdě nebýt čtenářské výzvy, tak bych si na ni dnes už asi ani nevzpoměla. A to by byla veliká škoda.

29.05.2016 5 z 5

Příběhy z pekla - Čeští vězni z koncentráků Příběhy z pekla - Čeští vězni z koncentráků Václav Suchan

Na to, že to vyšlo v edici Blesku... Je to jedinečné...V dobrém slova smyslu.

24.05.2016 4 z 5

Tajemství třetí říše Tajemství třetí říše Guido Knopp

Velice zajímavá, poučná a řekla bych že i jedinečná kniha. Obsahuje informace tzv. "ze zákulisí" o kterých se mezi lidmi prakticky neví. Mě osobně nejvíce zaujala kapitola o Alberu Speerovy a o mém oblíbenci Erwinu Rommelovy.
Kniha ukazuje pravou podstatu a jádro nacizmu, jakožto i jeho vrchních představitelů a velení.

20.05.2016 5 z 5

Zákony silnějšího Zákony silnějšího Jiří Brossmann

Kratičká kniha s velice zajímavým nápadem,hlubokou myšlenkou ale BOHUŽEL dost nešťastně zpracovaná.

01.04.2016 4 z 5