Zákony silnějšího

Jsou města tak hrozná, že v nich nelze žít. Jsou města tak hrozná, že je nelze opustit. Jsou města tak hrozná, že nezbývá než v nich přežívat. Město je jedním z nich. Zničené jadernou válkou, na hranici mezi totální mocí a totální lhostejností, stvořilo si z absence pravidel své vlastní zákony – zákony silnějšího.

https://www.databazeknih.cz/images_books/81_/8199/zakony-silnejsiho-8199.jpg 3.835
Romány, Literatura česká, Sci-fi
Vydáno:, Wolf Publishing

Kniha Zákony silnějšího

Malarkey
07.03.2018

Zákony silnějšího jsou brány jako deník, deník opravdu vzorový, brán do nejmenších detailů o muži, který přeživá ze dne na den v post-apokalyptické Praze. A že to neni nic jednoduchého. Možná škoda toho, že je kniha tak krátká, přesto plná nejen černého humoru, ale i napínavých scén. Nutno dodat, že právě tato kniha je pro mě něco jako Zlaté dědictví současného českého literárního umu.

Military
01.04.2016

Kratičká kniha s velice zajímavým nápadem,hlubokou myšlenkou ale BOHUŽEL dost nešťastně zpracovaná.

Honzik111
21.08.2015

K tomuto dílku je nutno říci, je zajímavé, ale doporučovala bych autorovi, aby se vrátil do základní školy a zopakoval si pravidla českého pravopisu, chybami se to v knize jen hemží, ať promine, ale číst se to nedá.

kurcatovium
20.05.2013

Minimálně v rámci edice Pevnost se jedná o zdařilý kousek. Pěkně vykreslené postkatastrofické Město a opravdu vybraná společnost, která se v jeho ruinách zformovala. Obzvlášť Kyklopa člověk jen tak nezapomene, byť je to postava pouze okrajová...