milan1935 milan1935 komentáře u knih

Kriminalistika v komiksech Kriminalistika v komiksech Rob Shone

Zajímavý způsob jak ukázat způsoby vyšetřování zločinů

31.10.2018 3 z 5

Marvel Knights: Spider-Man: Dolů mezi mrtvé Marvel Knights: Spider-Man: Dolů mezi mrtvé Mark Millar

Tohle byl dobrý komiks se spidermanem. Příběh byl Ok, ale trochu mi vadí, že série pokračuje v aj.

27.08.2018 3 z 5

Fury: Bůh ochraňuj válku Fury: Bůh ochraňuj válku Garth Ennis

Tohle asi bude jeden z nej. komiksů s Furym co jsem kdy četl. Děj je sice jednoduchý, ale dobrý. Ostatní postavy až na Furyho jsou trochu divné a jsou tam zbytečné. Fury je dobře napsaná postava. Zjistil jsem, že Ennis umí psat. Tenhle komiks, ale i tak doporučuji.

23.08.2018 4 z 5

Ve stínu netopýrů Ve stínu netopýrů James Tynion IV

Už docela dlouho jsem nečetl takhle povedený komiks, příběh je hodně napínavý a příjemný. Všechny postavy jsou sympatické, nebo mi až tak nevadí. Clayface a orphan by mohli mít trochu víc prostoru, ale to je proto, že je to týmovka. Je dobrý, že je tam víc ten tým než jen Batman, protože batmana máme v jeho řadě od Kinga, nebo all Star batmanovi. Kresba je k příběhu udělaná hodně hodně dobře, ale to se líp pochopí když si to přečtete. Je to asi zatím nej. série batmana, ale ještě jsem nečetl toho all Star. A jak říkám čte se hodně dobře a je to takový celý příjemně udělaný, snad bude druhy díl stejně dobrý. A tohle musím doporučit.

29.06.2018 4 z 5

Říše stínů Říše stínů Andy Diggle

Sice jednoduchý, ale příjemně dělaný. Trochu temný a nic na něho nemusíte mít načtený. Kresba se k tomu hodí. Pokud máte rádi temné příběhy tak si to kupte.

26.05.2018 3 z 5

New Avengers: Útěk New Avengers: Útěk Brian Michael Bendis

Příběh je dobře udělaný, napínavý a pěkně kreslený. Je taková pohodová četba, které by nevadil sešit navíc.

06.05.2018 3 z 5

Macbeth Macbeth William Shakespeare

Docela dobrý

20.03.2018 3 z 5

Válečné jizvy Válečné jizvy Chris Yost

V celku to ušlo. Kresba je dobrá, ale příběh mohl být víc propracovanej.

17.02.2018 3 z 5

Yokai Yokai Stan Sakai

Tento příběh byl taková pěkná pohádka. Kresba je příjemná a postavy dobře udělané.

16.02.2018 4 z 5

Upír zo Zámku Upír zo Zámku Thomas Brezina

Příběh je příjemně zpracováný a patří pro mě mezi nejlepší kluby záhad.

05.01.2018 4 z 5