Mikeila Mikeila komentáře u knih

Co se přihodilo zvěrolékaři Co se přihodilo zvěrolékaři Pavol Fabian

Knížka se mě moc líbila, příběhy byly moc hezké a čtivé.

11.10.2012 5 z 5

Nebezpečné námluvy Nebezpečné námluvy Louise Allen

Moc hezká knížka, hodně mě bavila celou dobu, co jsem ji četla.

08.10.2012 5 z 5

Nahý markýz Nahý markýz Sally MacKenzie

Kniha byla moc pěkná, jako všechny od této autorky.

05.10.2012 5 z 5

Koupili jsme ZOO Koupili jsme ZOO Benjamin Mee

Moc krásná kniha! Opravdu se mi moc líbilo vyprávění o začátku zoo, problémy se začátkem zoo a povídání o zvířátkách. Super!!! Ráda na ní pořád vzpomínám. A těším se na film. Bohužel musím dopsat, že film byl úplný odpad!!! Vůbec film nevypráví to, co bylo v knize. Zklamal mě. Kniha byla o milion lepší!!!

10.07.2012 5 z 5

Temný safír Temný safír Lisa Jackson

Je to moje první knížka, kterou jsem od této autorky četla, ale opravdu mě nadchla. V celé knížce nebyly vůbec nudné pasáže, celou dobu byla velice čtivá, přečetla jsem ji jedním dechem. Těším se, až od této autorky budu číst další knížky.

01.04.2012 5 z 5

Nahý vikomt Nahý vikomt Sally MacKenzie

Zase hezká knížka. Hezky se rozvíjel děj.Moc hezká

10.01.2012 5 z 5

Létem políbená Létem políbená Lenka Lanczová

Knížka je hezká, ale už ty knížky nejsou, co bývaly. Nějak jim chybí nějaký hlubší děj, je to jen vyprávění, dřív to bylo větší vzrůšo.

10.01.2012 3 z 5

Montana - Osud Montana - Osud R. C. Ryan (p)

Knížku jsem nedočetla, zezačátku se dobře rozjížděla, ale pak mi přišla strašně přeslazená a bez děje.

10.01.2012 2 z 5

Nahý vévoda Nahý vévoda Sally MacKenzie

Knihy z této série se mi moc líbí. Knížka je plná dobrodružství a plná zvratů. Moc hezká.

10.01.2012 5 z 5

Skandál mezi smetánkou Skandál mezi smetánkou Diane Gaston

Knížka se mě moc líbila. Velice čtivá, zábavná.

26.12.2011 5 z 5

Zlatá země Zlatá země Barbara Wood

Knížka je strašně hezká, propracovaná, čtená jedním dechem, úžasná! Moc se mi líbila medicínská stránka knihy, jak tam je vše popsáno podle pravdy.

23.12.2011 5 z 5