Montana - Osud

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jsou to McCordovi… tři drsní sexy kovbojové, bratranci, kteří zdědili rodinný ranč – a s ním i šanci najít poklad. Mnohem cennější jsou však ženy, které dokážou zkrotit jejich divoká srdce… Láska je ta nejnebezpečnější hra! Marilee Trainorová pracuje na lékařské pohotovosti a nade vše si cení svobody, ale její život je plný problémů. Když nečekaně narazí na stopu vedoucí ke zlatu McCordů, k pokladu, o němž se vyprávějí legendy, náhle má v patách tajemného zabijáka – a ona sama se, ani neví jak, ocitne v náruči neodolatelného kovboje Wyatta McCorda. Tenhle z bratranců byl snad už všude, ale ranč je jediným místem, kde se cítí doma. Marileeina odvaha a nezávislost v něm nyní probouzejí touhu ji ochraňovat, získat její srdce a konečně se usadit. Jenže si zatím ještě nedokážou tak docela důvěřovat. Mají-li však přežít a zachránit vše, čeho si cení, musejí se odevzdat jeden druhému a bojovat…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/64_/64624/montana-osud-64624.jpg 3.911
Série

McCordovi 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Metafora
Orig. název

Montana Destiny, 2010

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Montana - Osud

Přidat komentář
jankaander
18.07.2017

Můj šálek čaje

munka
24.04.2017

Prvý diel bol dobrý, ale tento sa mi páčil viacej. Napätie a láska však spája obe knihy. Škoda, že nevyšiel aj tretí diel. Inak doporučujem.

motokatty
16.12.2016

Pokud jste četli první díl, bude se vám druhý díl líbit také - je ve stejném duchu, jen svou lásku hledá jiný kovboj :-)
Sérii Montana považuji za příjemné překvapení (červená knihovna se špetku napětí) a jen mne mrzí, že u nás nevyšel třetí díl...

PS: knížku můžete číst i když jste nečetli první díl (Montana - Dědictví), ale zcela upřímně: je lepší si ho přečíst, abyste se dostali do "správného rozpoložení".

Mikeila
10.01.2012

Knížku jsem nedočetla, zezačátku se dobře rozjížděla, ale pak mi přišla strašně přeslazená a bez děje.

Autor a jeho další knihy

R. C. Ryan (p)
americká, 1937

všech 19 knih autora

Kniha Montana - Osud je v

Přečtených19x
Doporučených2x
Knihotéce20x
Chystám se číst6x
Chci si koupit2x