Montana - Dědictví

Série McCords. Byla jedinou osobou, která kdy otřásla tichým odhodláním Jesse McCorda. Jedinou ženou, kterou si kdy pustil k tělu a k duši. Pak ale Amy Parishová náhle odešla a nejstarší z bratranců McCordových zanevřel na lásku a zasvětil celý svůj život rodinnému ranči. Teď je však Amy zpět a chce Jesseovi pomoct najít rodinný poklad, legendární zlato McCordů. Jenže Jesse jí nehodlá dát druhou šanci a doufá, že jeho hrdost ho dokáže před jejím neodolatelným šarmem uchránit. Širou a nebezpečnou prérií se však rychle blíží neviditelný nepřítel, který ohrožuje nejenom jejich životy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/51_/51892/montana-dedictvi-51892.jpg 417

McCordovi 1.

18.07.2017

Můj šálek čaje

motokatty
03.12.2016

Zcela souhlasím s komentářem vlkove.
Knižku jsem kupovala s tím, že půjde o naivní červenou knihovnu, kterou vyplním jen čas v MHD. Dědictví mne příjemně překvapilo

vlkove
25.09.2016

Pěkná oddechovka na letní večery.
Vyprávění o lásce a přátelství. Příběh začíná úmrtím dědečka hlavního hrdiny, příjezdem ztracených bratranců a tajemstvím ze zanechaného dědictví. V knize je mnoho linek, ať už je to hledání pokladu, navazování přátelství, hledání nepřítele a nebo ztracená a znovu objevená láska.
Příběh je podle anotace vykreslen jako laciná love story bez pořádného příběhu ale nenechte se zmást, láska je tu jen občasně a erotická scéna se v knize ocitla všehovšudy jedna.
Takže dávám tři hvězdy a s knihou jsem spokojena.

R. C. Ryan (p)
americká, 1937