MichelleKing MichelleKing komentáře u knih

Zkáza Zkáza Jay Bonansinga

Trošku jsem s této knihy měla obavy . Guvernér padl je po bitvě. A co dál .?. Je tu příběh Lilly a jejího městečka. Ano, opět hordy zombie a řešení mnoha životních situacích stále dokola. První knihy byly úžasný, ale zdá se mi, že už je to celkem nuda. Přijde mi jako by autor chtěl na slávě Walking Dead a jeho předchozích dílů vytřískat možná co nejvíce $$$

14.09.2015 4 z 5

Vzestup Guvernéra Vzestup Guvernéra Robert Kirkman

Úžasná kniha..... Hezky se četla a Guvernerův děj taktéž strhující. Taky jako ostatní fanoušky WD mě zajímal příběh Blakeovic rodiny. Sledovat, jak se z milujícího otce stává ''zrůda'' je dechberoucí a někdy až mrazivé. Neuvěřitelné, jak se z normálních lidí stávají monstra v době zombie Apocalypsy. To vede k zamyšlení . .. Co by se stalo z Nás v takové děsné době???

14.09.2015 5 z 5

Staré dobré časy Staré dobré časy Robert Kirkman

Jedním slovem V.Y.N.I.K.A.J.í.C.Í.

14.09.2015

Osvícení Osvícení Stephen King

OSVÍCENÍ......moje první ''osvícení'' bylo to zfilmováné s vynikajícím Jackem Nicholsonem v hlavní roli. Po několika letech jsem si řekla, že bych si mohla prečíst předlohu k tomuto filmu. Knižní zpracování bylo také absolutně úžasné i ( nečekaně ) malinko odlišné. Osvícení patří do mých TOP 10 by STEPHEN KING.
Pro zklamané čtenáře tohoto titulu doporučuji podívat se na film.
Určitě změníte názor a rádi si legendarní OSVÍCENÍ přečtete znovu.

27.12.2014 5 z 5