michalkvarda michalkvarda komentáře u knih

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Za mě skvělá a čtivá kniha vše krásně navazuje na sebe a žádné přeskakování příběhu

23.04.2024 5 z 5

Home Body: Mé tělo, můj chrám Home Body: Mé tělo, můj chrám Rupi Kaur

Skvělá kniha opět nezklamala už se těším na další tituly.

24.04.2024 5 z 5

King King T. M. Frazier

Super kniha doporučuji, ale není to nic pro ustrašence drsný a napínavý příběh.

16.04.2024 4 z 5

Jak myslí milionáři Jak myslí milionáři Charles-Albert Poissant

čekal jsem více

13.05.2024 3 z 5

Nenásilná komunikace v praxi Nenásilná komunikace v praxi Marshall Rosenberg

Je to zajímavá kniha určitě si člověk z toho vezme dost, jen občas je to přehnané.

11.05.2024 2 z 5

Spáč číslo 13 Spáč číslo 13 Rob Sinclair

Jo, kniha dobrá jen jsem se občas ztrácel, jak se každá kapitola přesune k jinemu příběhu

07.05.2024 4 z 5

Citlivost jako výhoda Citlivost jako výhoda Kathrin Sohst

prostě blbost, škoda peněz

24.04.2024 odpad!

Vše, co znamená úspěch, mě naučil Napoleon Hill Vše, co znamená úspěch, mě naučil Napoleon Hill Don M. Green

Je to klasická rozvojovka, stačilo mě 80 stránek a pak jsem jen prolistoval, nečekejte nic odborného, takové věci najdete vždy na internetu v 3 minutovém videu. Každopádně kniha jako taková je napsaná dobře.

09.04.2024 4 z 5

Láska jako životní styl Láska jako životní styl Gary Chapman

Je to dobrá kniha jen mě vadí že zde zmiňuje často jak je důležitá láska k bohu, a že by jsme měly část přijmu někam darovat

07.04.2024 3 z 5

Zvyšte své finanční IQ Zvyšte své finanční IQ Robert T. Kiyosaki

za mě velice špatná kniha, vůbec neví o čem mluví jsou to jen jeho názory. Které nejsou ve většině případů pravdivé.

30.03.2024 odpad!

Síla pozitivních lidí se skrývá v 10 větách Síla pozitivních lidí se skrývá v 10 větách Rich DeVos

Kniha je dobrá a je dobré se řídit jejich 10ti radami, ale co mě hodně vadí že kniha zavádí do MLM Amway. Druhá věc která mě velice vadila je, jak kniha zavádí k tomu aby jsme věřily v boha a upřednostnily ho před sebou a rodinou.

24.03.2024 3 z 5

Už budeš? Už budeš? Zorya Blue

kniha je hlavně pro lidi co chtějí zkoušet nové věci a vzdělávat se v této oblasti. Kniha se odehrává mezi reportérkou a jejími, hostami probírají se tam různá témata jako BDSM atd:.

20.03.2024 3 z 5