michalkvarda michalkvarda komentáře u knih

Home Body: Mé tělo, můj chrám Home Body: Mé tělo, můj chrám Rupi Kaur

Skvělá kniha opět nezklamala už se těším na další tituly.

24.04.2024 5 z 5

Citlivost jako výhoda Citlivost jako výhoda Kathrin Sohst

prostě blbost, škoda peněz

24.04.2024 odpad!

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Za mě skvělá a čtivá kniha vše krásně navazuje na sebe a žádné přeskakování příběhu

23.04.2024 5 z 5

King King T. M. Frazier

Super kniha doporučuji, ale není to nic pro ustrašence drsný a napínavý příběh.

16.04.2024 4 z 5

Vše, co znamená úspěch, mě naučil Napoleon Hill Vše, co znamená úspěch, mě naučil Napoleon Hill Don M. Green

Je to klasická rozvojovka, stačilo mě 80 stránek a pak jsem jen prolistoval, nečekejte nic odborného, takové věci najdete vždy na internetu v 3 minutovém videu. Každopádně kniha jako taková je napsaná dobře.

09.04.2024 4 z 5

Láska jako životní styl Láska jako životní styl Gary Chapman

Je to dobrá kniha jen mě vadí že zde zmiňuje často jak je důležitá láska k bohu, a že by jsme měly část přijmu někam darovat

07.04.2024 3 z 5

Zvyšte své finanční IQ Zvyšte své finanční IQ Robert T. Kiyosaki

za mě velice špatná kniha, vůbec neví o čem mluví jsou to jen jeho názory. Které nejsou ve většině případů pravdivé.

30.03.2024 odpad!

Síla pozitivních lidí se skrývá v 10 větách Síla pozitivních lidí se skrývá v 10 větách Rich DeVos

Kniha je dobrá a je dobré se řídit jejich 10ti radami, ale co mě hodně vadí že kniha zavádí do MLM Amway. Druhá věc která mě velice vadila je, jak kniha zavádí k tomu aby jsme věřily v boha a upřednostnily ho před sebou a rodinou.

24.03.2024 3 z 5

Už budeš? Už budeš? Zorya Blue

kniha je hlavně pro lidi co chtějí zkoušet nové věci a vzdělávat se v této oblasti. Kniha se odehrává mezi reportérkou a jejími, hostami probírají se tam různá témata jako BDSM atd:.

20.03.2024 3 z 5