Mia76 Mia76 komentáře u knih

Šest let Šest let Harlan Coben

Přečteno za dva večery, napínavý příběh, který vás nutí část dál a dál, abyste se dozvěděli, jak to nakonec dopadne. Doporučuji, kniha se mi líbila, pro mě první kniha od tohoto autora, hned se chystám na další.

15.02.2017 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Knihu jsem dostala jako dárek, po přečtení nechápu, proč byl kolem ní takový humbuk, čekala jsem mnohem více. Jako příběh to není špatné, ale žádný zázrak. Podívám se na film, uvidíme, zda nebude výjimečně lepší než kniha samotná.

17.10.2016 4 z 5

Náhoda nebo osud Náhoda nebo osud Magda Váňová

Kniha povídek se mi velmi líbila, dobře se četla, pohodovka.

17.10.2016 5 z 5

Těla na prodej Těla na prodej Martina Cole

Příběh z prostředí prostituce s detektivní zápletkou, kde se naštěstí na každé straně nepopisuje hierarchie podsvětí.

17.10.2016 3 z 5

Cukr a sůl Cukr a sůl Táňa Keleová-Vasilková

Kniha nabízí pohled Nory na sebe samu a co dosud dokázala. Poté, co se začne snažit o změnu, dochází k rozepřím s manželem, který nechápe Nořinu touhu posunout se dál. Po rozvodu Nora začíná přemítat o tom, zda to všechno stálo za to, naštěstí vše končí dobře

17.10.2016 4 z 5

Paměti Marie Stuartovny Paměti Marie Stuartovny Carolly Erickson

Jako první kniha od této autorky mě mírně zklamala, čekala jsem více informací z historie, autorka se mohla mnohem více rozepsat. Kniha neurazila, nenadchla, snad budou další romány autorky poutavější.

17.10.2016 2 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Právě jsem dočetla poslední stránku a mohu jen souhlasit s výrazem bestseller. Přeskakování v čase vůbec není problém, souběžně se odvíjí příběh dvou žen, jež ví, že láska patří k nejsilnějším citům a co vše za lásku stojí obětovat. Navíc nutí k zamyšlení nad majetnictvím, spravedlností a tím, co je správné. Mohu jen doporučit.

22.09.2016 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Příběh, který mě oslovil a na tuto knihu nezapomenu. Vzápětí jsem viděla i film, ve kterém sice chyběly některé detaily a epizody, ale i tak to bylo pěkné doplnění přečteného. Kniha pěkně vykresluje osobnosti jednotlivých hlavních postav a jejich lidskost nehledě na rasu a národnost. V každém případě doporučuji.

22.09.2016 5 z 5