medvídě medvídě komentáře u knih

Strašliví loupežníci a jejich krvavé kousky Strašliví loupežníci a jejich krvavé kousky Martin Pitro

Zajímavě podaná část naší historie. Pro zábavnější doplnění některých informací o lidech, o kterých se moc neví to vidím jako pozitivní řešení. Hlavně pro mládež :)

23.04.2016 4 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Po shlédnutí filmu jsem od knihy čekala něco mírně jiného, ale mohu říci, že jsem byla mile překvapená. Je to úžasně napsaný příběh, i když místy smutný, velmi mi zvedal náladu. Takže, kdo se rozhodujete, pusťte se do toho a nebudete litovat ;) :)

11.04.2015 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Velmi jsem si oblíbila filmové zpracovaní a říkala jsem si, proč se tolika lidem, co četli knihu nelíbí. Už to vím, ale i přesto svůj názor nezměním. Kniha má hodně, co do sebe a jsem ráda, že jsem se po letech k ní dostala. Je poutavá a těžko se od ní odtrhává. Už se moc těším, jak to bude pokračovat.

16.01.2015 5 z 5

Úvod do neštěstí Úvod do neštěstí Paul Watzlawick

Do tohoto se člověk musí začíst. Pokud ne, tak to drhne a nejde nám to. Zajímavě podaný recept na vytváření si neštěstí.

01.01.2015 5 z 5

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

Cetla jsem ho snad nekonečně dlouho, ale dočetla jsem :D .. Je to dobře zpracovaný a propracovaný příběh, který si zaslouží přečtení.

14.09.2014 5 z 5

Nebe mé lásky Nebe mé lásky Nora Roberts

Film je nadhernej, mam ho rada a videla jsem ho nepocitatelne .. ale na knizku nema, je v ní mnohem více a nektere veci i uplne jinak, ale mohu doporucit obe varianty :-)

Roberts opet nezklamala :-)

06.08.2014 5 z 5

Prsten Nibelungů Prsten Nibelungů Wolfgang Hohlbein

Kniha se mi líbila a podle mého názoru byla čtivá. Filmové zpracování jsem viděla, ale líbilo se mi i toto knižní podání. Jsem zvědavá na pokračování.

25.06.2014 5 z 5

Návštěva staré dámy Návštěva staré dámy Friedrich Dürrenmatt

Zajímavý příběh, který má velmi rychlý spád...

28.01.2014 5 z 5

Jiřina Jirásková: Jen to klidně napište Jiřina Jirásková: Jen to klidně napište Michaela Remešová

Nebýt těch občas i častých pravopisných chyb, tak bych dala hvězdiček 5 ... ale jinak velmi dobře napsaná kniha o VELKÉ PANÍ HEREČCE. Je jí obrovská škoda :(

08.09.2013 4 z 5

Apokalypsa Apokalypsa Mario Giordano

Kniha mi sice také připomněla knihu od Dana Browna, ale přitom je i v něčem jiná. Jsem ráda že jsem si ji přečetla, i když dávám jen 4 hvězdičky, protože děj se občas táhl a musela jsem se donutit k tomu, abych četla dál. Ale i tak bych knihu doporučovala k přečtení. :)

11.07.2013 4 z 5

Vlčí jáma Vlčí jáma Jarmila Glazarová

Zajímavé téma, ale příběh velmi zdlouhavý a velmi často jsem se ke čtení musela nutit. Kdyby to nebyla povinná četba, tak bych po této knize nesáhla.

05.06.2013 3 z 5

Padlí andělé / Leviatan Padlí andělé / Leviatan Thomas Sniegoski

Sice jsem napřed viděla filmové zpracování, ale ani tak mě kniha ničím nezklamala. Jen bylo vidět, že i když má film 3 části, tak v něm hodně věcí chybí a nebo je změněných.

21.02.2013 5 z 5

Odhodlaný Chase Odhodlaný Chase Sandra Brown

Uzasna knizka... prvni od teto autorky, a tak jsem zvedava, kdy se dostanu k dalsim a doufam, ze budu opet nad miru spokojena :)

07.02.2013 5 z 5

Čarodějnice a vévoda Čarodějnice a vévoda Brigitte Riebe

Musím říci, že se mi tento historický detektivní příběh s přidanou špetkou romantiky velmi zamlouval. Velmi čtivé a dobře napsané :) . Jsem zvědavá na další její knihy :) .. mohu knihu jen doporučit :)

18.04.2012 5 z 5

Pohádky ze světa zvířátek Pohádky ze světa zvířátek Gisela Fischer

Už jako malá jsem si tu knihu ráda četla. :)

13.03.2012

Dostihový kůň Dostihový kůň Bonnie Bryant

První kniha, kterou jsem od autorky četla, ale zaujala mě a do této doby mám přečtené snad všechny knihy. Tedy kromě asi dvou. Ale mohu jen chválit.

13.03.2012

Kouzla osudu Kouzla osudu Nora Roberts

3 velmi dobře napsané románové příběhy, které dokáží vtáhnout do děje. Přečetla jsem je jedním dechem.

18.02.2012 5 z 5