MDKrupka MDKrupka komentáře u knih

Knihu Harry Potter jsem dlouho nechtěla číst, protože ji v tu dobu četl snad každý v mém okolí a ani film mě tolik nezaujal. Po čase jsem si knihu vzala a byla jsem příjemně překvapená. Četlo se mi velmi dobře a čas se rychle odsýpal. A po prvním dílu hned pokračoval další. Velmi pěkná série.

01.10.2017 5 z 5

Křest sv. Vladimíra / Král Lávra / Tyrolské elegie / Epigramy Křest sv. Vladimíra / Král Lávra / Tyrolské elegie / Epigramy Karel Havlíček Borovský

Křest sv. Vladimíra a Král Lávra se mi líbil, druhá polovina knížky už moc ne.

27.06.2018 3 z 5

Tři mušketýři Tři mušketýři Alexandre Dumas, st.

Moc pěkná kniha. Člověk se začte a nemůže se od knihy odtrhnout. Vřele doporučuju

17.02.2018 5 z 5

Když jsem přečetla tuto knihu, stala se mou nejoblíbenější. Stále se k ní vracím. V první části knihy se mi děj zdál poněkud zdlouhavý, ale další části postupují rychle. Velmi pěkná kniha.

Hraničářův učeň 1-12 Hraničářův učeň 1-12 John Flanagan

Velmi pěkné čtení. Po přečtení prvního dílu jsem se nemohla dočkat dalšího. Velmi čtivé a zábavné.

Mandlovník Mandlovník Michelle Cohen Corasanti

Velmi pěkná kniha se silným příběhem. Doporučuji k přečtení

29.05.2018

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

Pěkná knížka, ale povídky se mi líbili víc.

07.04.2018 4 z 5

Paměti hraběte d'Artagnana Paměti hraběte d'Artagnana Gatien de Courtilz de Sandras

Kniha mě trochu zklamala. Čekala jsem od ní něco trochu jiného. Přišlo mi, že celá kniha je jenom o D'Artagnanových milostných dobrodružsví a na pozadí služba Mazarinovi.

28.05.2018 2 z 5

Tři mušketýři ještě po deseti letech aneb Vikomt Bragelonne - I. díl Tři mušketýři ještě po deseti letech aneb Vikomt Bragelonne - I. díl Alexandre Dumas, st.

Krásný příběh. Rozhodně stojí za přečtení všechny díly. I když třetí díl se mi líbil víc než druhý.

16.03.2018 5 z 5