MDKrupka MDKrupka komentáře u knih

Křest sv. Vladimíra / Král Lávra / Tyrolské elegie / Epigramy Křest sv. Vladimíra / Král Lávra / Tyrolské elegie / Epigramy Karel Havlíček Borovský

Křest sv. Vladimíra a Král Lávra se mi líbil, druhá polovina knížky už moc ne.

27.06.2018 3 z 5

Mandlovník Mandlovník Michelle Cohen Corasanti

Velmi pěkná kniha se silným příběhem. Doporučuji k přečtení

29.05.2018

Paměti hraběte d'Artagnana Paměti hraběte d'Artagnana Gatien de Courtilz de Sandras

Kniha mě trochu zklamala. Čekala jsem od ní něco trochu jiného. Přišlo mi, že celá kniha je jenom o D'Artagnanových milostných dobrodružsví a na pozadí služba Mazarinovi.

28.05.2018 2 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

Pěkná knížka, ale povídky se mi líbili víc.

07.04.2018 4 z 5

Tři mušketýři ještě po deseti letech aneb Vikomt Bragelonne - I. díl Tři mušketýři ještě po deseti letech aneb Vikomt Bragelonne - I. díl Alexandre Dumas, st.

Krásný příběh. Rozhodně stojí za přečtení všechny díly. I když třetí díl se mi líbil víc než druhý.

16.03.2018 5 z 5

Tři mušketýři Tři mušketýři Alexandre Dumas, st.

Moc pěkná kniha. Člověk se začte a nemůže se od knihy odtrhnout. Vřele doporučuju

17.02.2018 5 z 5

Když jsem přečetla tuto knihu, stala se mou nejoblíbenější. Stále se k ní vracím. V první části knihy se mi děj zdál poněkud zdlouhavý, ale další části postupují rychle. Velmi pěkná kniha.

Hraničářův učeň 1-12 Hraničářův učeň 1-12 John Flanagan

Velmi pěkné čtení. Po přečtení prvního dílu jsem se nemohla dočkat dalšího. Velmi čtivé a zábavné.

01.10.2017 5 z 5

Knihu Harry Potter jsem dlouho nechtěla číst, protože ji v tu dobu četl snad každý v mém okolí a ani film mě tolik nezaujal. Po čase jsem si knihu vzala a byla jsem příjemně překvapená. Četlo se mi velmi dobře a čas se rychle odsýpal. A po prvním dílu hned pokračoval další. Velmi pěkná série.