Maxeen Maxeen komentáře u knih

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Kniha je bohužel předvídatelná od prvního flashbacku do dětství hlavních hrdinů. Od tohoto žánru člověk moc neočekává, ale chybí tomu větší propracovanost…

26.08.2021 2 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Od tohoto žánru už moc neočekávám, čtu tyto knihy, abych vypla. A většinou už v první polovině člověk ví, co bude dál. Tato kniha mě ale mile překvapila. Byla vtipná, hezky napsaná a takovou zápletku jsem opravdu netušila. Nejlepší byl kozel s plenkami

13.01.2022 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Čekala jsem, že se aspoň trošku zasměju a že si oddychnu. Nápad určitě zajímavý - psaní z obou stran. Ale ve finále jsem se u Jáchyma vyloženě nudila a u Veroniky jsem si říkala - kdy už se alespoň trošku zasměju - no nepřišlo to. Byť mám Hartla celkem ráda, toto mi vůbec nesedlo. Bohužel.

28.02.2024 1 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Kniha mě neskutečně iritovala. Člověk chtěl všechny postavy proplesknout a zařvat na ně, ať se proberou. Dočetla jsem jen silou vůle a do čtení se nutila, protože jsem věděla, že mě to bude zase jenom štvát.

13.11.2023 1 z 5

Zero - Oni to vědí Zero - Oni to vědí Marc Elsberg (p)

Za mě má knížka perfektní a aktuální námět, ALE nějak jsem se nedokázala pořádně začíst, místy jsem se i nutila do čtení. Nakonec jsem knihu odložila, přečetla dvě jiné, a zase se k ní vrátila. Nebyla to špatná kniha, jenom nebyla dostatečně dobrá, aby mě vtáhla do děje a udržela mou pozornost. Škoda, těšila jsem se.

20.02.2022 2 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

(SPOILER) Kniha, kdy autorka vykrádá sama sebe, respektive zápletku prvního dílu. Už v prvním dílu víte, které postavy budou ústřední dvojicí dalšího dílu. Stejně tak předvídatelné je to i dále. Byť si chce člověk pouze odpočinout a čte tento žánr jako oddechovku, tak "toto" si ani nálepku oddechovky nezaslouží.

28.08.2021 2 z 5

Smlouva s Evou: Zkouška lásky Smlouva s Evou: Zkouška lásky Jitka Volfová

Tato kniha se dá shrnout jednou větou - tou, která zazní asi 100x - pokud mě podvedeš - nevezmu si tě, nebudu s tebou, skončil jsi a jiné obdoby těchto prohlášení, která se opakují pořád a pořád a pořád.... Když k tomu připočítám ještě totálně protivné chování obou hlavních hrdinů, je z toho kniha, která vás neskutečně otravuje...

06.11.2022 odpad!

Smlouva s Adamam: Učitel lásky Smlouva s Adamam: Učitel lásky Jitka Volfová

Ach jo, to bylo "něco". Celkem jsem se těšila, že si odpočinu u něčeho nekomplikovaného. Ale tohle bylo nekomplikované až moc. Ani ne tak dějem, jak nezáživnými situacemi, divným jazykem, zvláštním ukončováním vět, které postrádaly smysl..., místy to působilo až hloupě a strnule... Knihu jsem několikrát odložila a nutila se ji číst..., po dvou měsících jsem ji teda dočetla, ale jen silou vůle..., takhle už se do ničeho určitě nutit nebudu.

19.10.2022 1 z 5

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

(SPOILER) Konečně poslední díl. Víc takových bych nezvládla. Inspirace 50 odstíny šedi byla “určitě” zcela náhodná…, vždyť hlavní postava je bohatá, bez rodičů a típali si o něj cigarety, po kterých má jizvy na zádech. A to, že je sexuálně dominantní už je jen třešničkou na dortu ve vykrádačství…, ještě že už je konec.

01.09.2021 3 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

V porovnání s předchozími díly je tato kniha o poznání lépe napsaná a propracovaná, byť mi chování hlavních hrdinů lezlo někdy na nervy a vyloženě jsem přeskakovala některé infantilní dialogy.

30.08.2021 2 z 5